Dota 2

تیم Avernus قهرمان اولین فصل مسابقات ESCOMP در رشته Dota 2

تیم Avernus قهرمان اولین فصل مسابقات ESCOMP در رشته Dota 2
مهرداد ولی زاده
/ دسته ها: اخبار Dota2

تیم Avernus قهرمان اولین فصل مسابقات ESCOMP در رشته Dota 2

این رویداد با حضور 16 تیم از سراسر ایران پیگیری شد

قهرمان اولین فصل مسابقات Electronic Sports Competition بعد از چیزی نزدیک به ده روز رقابت مشخص شد. این رویداد با همکاری دو مجموعه Dota 2 News و مجله ورزش‌های الکترونیک برنامه‌ریزی شده بود که با میزبانی و حمایت مالی گیم‌نت ایلیدن برگزار شد.

طبق آخرین اخبار دوتا 2 در ورزش الکترونیک، این تورنومنت شامل دو مرحله آنلاین و حضوری بود که با حضور شانزده تیم از سراسر کشور برگزار شد. فرمت بازی‌ها به صورت دو حذفی و best-of-three پیگیری شد که فینال بزرگ به صورت best-of-five برگزار شد. در نهایت دو تیم Avernus و Volcano راهی فینال رویداد شدند که تیم Avernus با نیتجه 3:1 توانست عنوان قهرمانی این رویداد را از آن خود کند.

امید بر این است که مجموعه مجله ورزش‌های الکترونیک با حمایت بیشتر بازیکنان و تیم‌های فعال در این رشته و رشته‌های دیگر ورزش‌های الکترونیک در ماه‌های آینده، مسابقات بیشتری را به عنوان همکار و یا برگزار کننده، برنامه‌ریزی و برگزار کند.

لازم به ذکر است که تمامی بازی‌های این رویداد بر روی تیکت رسمی مسابقات ثبت شده است و علاقه‌مندان می‌توانند برای مشاهده آن از طریق خود بازی Dota 2 اقدام نمایند.

 

براکت مسابقات ESCOMP

 

برند Electronic Sports Competition که به اختصار ESCOMP نامیده می‌شود قرار است از این به بعد میزبان مسابقات آنلاین و آفلاین مختلف در سراسر کشور باشد. این برند اولین رویداد خود را با رشته Dota 2 تجربه کرد که آبان امسال برگزار شد و دومین رویداد مهم این مجموعه مربوط به رشته Counter Strike: Global Offensive است. این رویداد با نام ESCOMP - Assault Tournament قرار است آذر امسال برگزار شود و در حال حاضر ثبت نام آن آغار شده است.

مطلب قبلی پنج بازیکنی که ممکن است جای خالی Ana را پر کنند
مطلب بعدی نسخه جدید 7.20b Dota2 منتشر شد
Print
310 رتبه بندی این مطلب:
5/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x