Dota 2

تیم چینی Keen گربه سیاه ppd شد

تیم چینی Keen گربه سیاه ppd شد
آرش جهانی
/ دسته ها: اخبار Dota2

تیم چینی Keen گربه سیاه ppd شد

ناکامی NiP

در ادامه مسابقات The Bucharest Minor دو تیم keen و nip برای بار دوم در برابر یکدیگر قرار گرفتند تا دومین تیمی که در آپر براکت گروه A قرار میگیرد معلوم شود.

در مسابقه اولی که بین این دو تیم انجام شد تیم KEEN با تمرکز بر روی میدلینر این تیم یعنی Ace و درفت های کاپیتان این تیم موفق به برد بازی شده بود. گرچه این تیم چینی موفق به شکست تیم gambit نشده بود اما باید روبروی تیم nip بازی مجددی میکرد تا نتیجه آخرین بازی این گروه مشخص شود.

تیم keen آغاز خیره ککنده در بازی اول خود به جا گذاشت. بازیکن ying  با بازی زیبای خود با هیروی weaver و فارم مناسبی خود موفق به برد این بازی شد و نتیجه 6/0/8 را از خود در بازی اول به جا گذاشت.

بازی دوم باز هم با پیک tb از سمت تیم nip همراه بود تا این تیم شانس خود را برای بازگشت به بازی تست کند. این بازی55 دقیقه طول کشید و شاهد بازی خیلی زیبایی از هر دو تیم بودیم که این موضوع حدس زدن برنده بازی را کمی برای بینندگان دشوار میکرد. اما در این بازی nip هنگام کشتن roshan با بدشانسی همراه بود که این قسمت از بازی کنترل بازی را از دست این تیم خارج کرد و networth بالایی توسط تیم nip هدر رفت.

در ادامه بلاخره roshan در دقیقه 51 به دست تیم nip کشته شد و تیم keen در آستانه باخت این بازی بود اما در ادامه در یک فایت زیبا nip این بازی را هم از دست داد و بازی با نتیجه 0-2 به نفع تیم keen به اتمام رسید و تیم ppd رتبه سوم در این بازی را به دست آورد. حال باید دید این طلسم ppd در برابر تیم‌های چینی چه زمانی شکسته میشود و این تیم در ادامه چه عملکردی را از خود به نمایش خواهد گذاشت.

منبع: joindota
مطلب قبلی Gambit مدعی قهرمانی The Bucharest Minor
مطلب بعدی تیم‌های‌های OG و EHOME دو تیم برتر گروه B
Print
98 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x