Dota 2

تورنمنت Code Red رشته فورتنایت آغاز شد

تورنمنت Code Red رشته فورتنایت آغاز شد
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار Fortnite

تورنمنت Code Red رشته فورتنایت آغاز شد

شروع مسابقاتی جدید

برای بازی دیگر شاهد برگزاری مسابقات جدیدی در رشته فورتنایت با نام Code Red هستیم که در توییچ به صورت زنده نمایش داده میشود و این مسابقات توسط Boom.TV میزبانی میشود. از معروف ترین افرادی که در این مسابقات در قسمت برگزاری حضور دارند میتوان به استریمر معروف و محبوب گیمرها DrDisrespect اشاره داشت که حضور او این مسابقات را پرطرفدارتر میکند.

بر خلاف مسابقات قبلی این رشته در این سری از مسابقات تمامی بازی‌ها در سرورهای خاص خود برگزار میشوند و دیگر شاهد برگزاری مسابقات در سرورهای عمومی نیستیم.

از تیم‌های شرکت کننده در این مسابقات میتوان به قهرمان مرحله مسابقات تک نفره در مسابقات ESL یعنی Vinny1x و قهرمانان مرحله مسابقات دو نفره در ESL یعنی SAF و ZAYR اشاره داشت. به جز افراد نام برده شده نیز شاهد حضور استریمرهای معروف این بازی در مسابقات هستیم که برای مثال میتوان به SypherPK و HighDistortion اشاره داشت.

تمامی بازیکنان حاضر در این مسابقات باید بازی خود را با 120 ثانیه تاخیر در توییچ استریم کنند و 50 گروه دونفره مسابقات نیز در این مسابقات در 6 راند با یکدیگر رقابت خواهند داشت و برد هر راند برای هر گروه 6 امتیاز خواهد داشت.

جوایز این مسابقات ده هزار دلار است و نفر اول این مسابقات در مرحله تک نفره و دو نفره پنج هزار دلار دریافت خواهد کرد.

برای تماشای مسابقات میتوانید به سایت BOOM.TV مراجعه کنید یا در توییچ استریم بازیکنان مورد علاقه خود را به صورت زنده مشاهده کنید و از نتایج به دست آمده مطلع شوید.

Print
494 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x