Dota 2

تاریخ انتشار فصل هفتم Fortnite مشخص شد

تاریخ انتشار فصل هفتم Fortnite مشخص شد
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار Fortnite

تاریخ انتشار فصل هفتم Fortnite مشخص شد

انتظار به پایان رسید

بعد از منتشر شدن ویدیویی از فصل هفتم این بازی محبوب و پرطرفدار که صحت یا شایعه آن معلوم نبود شرکت سازنده این بازی یعنی EpicGames در توییتر خود اعلام کرد که ویدیو منتشر شده مورد تایید است.

همچنین در ادامه این پست تاریخ دقیق انتشار فصل هفتم این بازی 6 دسامبر اعلام شد. همچنین این شرکت دموی دیگری از این بازی را در پست خود قرار داد که تمام اطلاعات موجود در ویدیو قبلی را تایید میکرد.

طبق اخبار منتشر شده فصل جدید این بازی با جوایز ارزشمندی شروع خواهد شد که اطلاعات دقیقی در مورد این موضوع داده نشده اما همین خبر میتواند موجب شادی کاربران این بازی شود چرا که کاربران این بازی باز هم میتوانند پوسته‌ها و آیتم‌های جدیدی را تجربه کنند.

تم فصل جدید همانند اخبار قبلی حال و هوای زمستانی دارد و از نظر ظاهری همه‌چی تمام است. همچنین طراح این بازی با انتشار پستی در توییتر خود خبر از اضافه شدن کاراکتر جدید به این بازی را داد اما هیچ اطلاعات خاصی در مورد این شخصیت جدید داده نشده است.

حال باید تا منتشر شدن نسخه جدید این بازی صبر کرد تا ببینیم بروزرسانی جدید تا چه حد میتواند انتظارات طرفداران این بازی را تامین کند.

Print
700 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x