Dota 2

بهترین موس‌ها برای بازی Fortnite

بهترین موس‌ها برای بازی Fortnite
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار Fortnite

بهترین موس‌ها برای بازی Fortnite

انتخاب حرفه‌ای ها

Fortnite یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین بازی‌های دنیاست که هر بازیکنی دوست دارد در این بازی به یک بازیکن حرفه‌ای تبدیل شود و به جایگاه بهترین‌های این بازی برسد اما برای رسیدن به این هدف بازیکنان به داشتن مهارت و سرعت بالایی در بیلد کردن در این بازی دارند.

همچنین هر بازیکنی دوست دارد که در مسابقات این بازی شرکت کند چرا که شرکت سازنده این بازی سالانه میلیون‌ها دلار برای برگزاری مسابقاتی بی نقص و دوست داشتنی هزینه میکند و تیم‌هایی مانند faze و liquid نیز به این بازی اهمیت زبادی میدهند.

به عنوان یک بازیکن تازه‌کار اگر قصد دارید که در این بازی به مراحل و قدرت بهتری از بازی کردن برسید داشتن یک موس خوب با دکمه‌های اضافه و باکیفیت در مهارت شلیک شما و بیلد کردن شا کمک شایانی میکند و بازیکنان حرفه‌ای این بازی در توصیه‌های خود به بازیکنان این بازی همیشه موس را یکی از عوامل موثر در بازی کردن fortnite معرفی میکنند.

از نظر بازیکنان حرفه‌ای این بازی بهترین موس برای بازی باید قابلیت‌های مورد نیازی مانند داشتن دکمه‌های مناسب و به اندازه برای داشتن کنترل بر روی بیلد کردن و شلیک کردن را داشته باشد و خاصیت دکمه‌های موس از نظر بازیکنان این است که این دکمه‌ها براس شخصی سازی و استایل بازی یک بازیکن مناسب باشد

و اما بهترین موس‌ها براین این بازی:

Logitech g502

این موس توسط ninja بازیکن محبوب این بازی استفاده میشود و از خاصیت‌هاس این موس داشتن 11 دکمه و سنسور‌های مناسب و راحتی استفاده از این موس است.

Steelseries sensei 310

از خاصیت‌های این موس میتوان به داشتن وزن مناسب و داشتن 8 دکمه بر روی موس و طراحی مناسب این موس اشاره داشت که این موس را برای بازیکنان بازی fortnite بسیار خاص و خواستنی میکند. این موس توسط بازیکن Tfue استفاده میشود.

Razer deatgadder elite

8 دکمه بر روی کیبورد و دارا بودن سنسور 5g بر روی این موس و همچنین وجود تنظیمات خاص برای بازیکنان چپ دست از موارد خوب و کاربردی این موس است و این موس توسط بازیکن تیم faze یعنی cloak توصیه شده است.

درآخر باید گفت که اگر به دنبال پیشرفت در این بازی هستید حتما باید در انتخاب موس خود دقت کنید تا بتوانید به اندازه کافی از این بازی و پیشرفت خود در این بازی لذت ببرید.

Print
847 رتبه بندی این مطلب:
5/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x