Dota 2

بازگشت VG به دوران قدرت و ضعف روزانه OG

بازگشت VG به دوران قدرت و ضعف روزانه OG
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار Dota2

بازگشت VG به دوران قدرت و ضعف روزانه OG

شروع قدرتمند تیم چینی با ترکیب جدید

مسابقات Starladder به پایان رسید و شاهد قهرمانی تیم VG در این مسابقات بودیم تا با کسب این مقام این تیم جواز حضور در میجور پیش رو را به دست بیاورد.

نکته مهم و قابل اهمیت تر از هر چیزی در مورد قهرمانی این تیم این است که بازیکنان جدید و این تیم موفق به ارائه بهترین خود در مسابقات شدند و بعد از مدت‌ها شاهد حضور قدرتمند این تیم محبوب و چینی بودیم.

این تیم در فینال مسابقات مینور در برابر تیم Gambit قرار گرفت تا شاهد نمایش خوب و بزرگی از سمت هر دو تیم باشیم. این دو تیم در بازی نیمه‌نهایی خود با تیم‌های قدرتمندی بازی نداشتند و نکته مهم در مورد این دو تیم این بود که هر دو در مرحله گروهی با یکدیگر بازی داشتند و در تیم Gambit بازی را با نتیجه 1-2 به تیم چینی واگذار کرده بود.

گرچه Gambit در فصل جدید تیم‌های بزرگی مانند OG را شکست داده بود اما در بازی فینال این تیم VG بود که نشان داد هنوز هم میتواند از مدعیان بزرگ جهان در این رشته باشد و VG موفق به شکست حریف خود با نتیجه 0-3 شد تا این تیم چینی را در مسابقات میجور DreamLeague ببینیم و Gambit به طلسم کسب مقام دوم در برابر تیم‌های بزرگ دچار شود.

از روند خوب تیم VG که بگذریم مسئله مهم تر روزهای بد تیم OG است که تمامی طرفداران این تیم را نگران کرده است و نبود این تیم در میان تیم‌های برتر این فصل اوضاع را برای این تیم خطرناک تر و وخیم تر کرده است. این تیم در هیچکدام از میجورهای فصل جدید مسابقات حضور نداشته است و این غیبت میتواند در انتهای فصل مشکل بزرگی را برای این تیم به همراه داشته باشد. نبود آنا و حضور بازیکن جایگزین شاید دلیل خوبی برای این ضعف باشد اما سوال اصلی این است که آیا OG با بازگشت آنا میتواند برای باری دیگر در مسابقات بدرخشد یا اینکه اوضاع وخیم این تیم ادامه دار خواهد بود ؟

مطلب قبلی قهرمانی مجدد تیم TNC در مسابقات WESG 2018
مطلب بعدی سوال از بازیکنان معروف: در کدام کشور دوست دارید شاهد مسابقات میجور باشید
Print
97 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x