Dota 2

بازگشت Ana به مسابقات دوتا در رول جدید و در تیم استرالیا

بازگشت Ana به مسابقات دوتا در رول جدید و در تیم استرالیا
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار Dota2

بازگشت Ana به مسابقات دوتا در رول جدید و در تیم استرالیا

بازگشت پر تحول قهرمان مسابقات جهانی سال 2018

بعد از مدت‌ها انتظار این بار شاهد بازگشت Ana به مسابقات حرفه‌ای دوتا هستیم اما این بازیکن قهرمان مسابقات جهانی سال 2018 برای تیم خود در حال بازی کردن نیست و در حال حاضر در مسابقات WESG با تیم استرالیا در رول ساپرت بازی میکند.

حضور این بازیکن به عنوان ساپرت تیم و کری بازی نکردن او در تیم استرالیا موضوع شوکه کننده‌ای است و در حال حاضر بازیکنان QO و XemistrY رول‌های کری و مید را در دست دارند . در عکس زیر رده بندی تیم‌های حاضر در این مسابقات را مشاهده میکنید.

این تیم در 4 بازی انجام شده خود موفق به برد دو بازی و باخت دو بازی شد و نکته مهم در مورد بازی‌های این تیم این است که تیم استرالیا موفق به شکست تیم Keen  شد و باید گفت که در دوبازی واگذار شده توسط این تیم باز هم این تیم استرالیا بوده در برتری را در بازی در دست داشته است.

از سمتی دیگر نیز تیم روسی VP در این مسابقات با اسم White off در حال بازی کردن است و این تیم در شروع مسابقات خود موفق به شکست تیم اوکراین شده است و همچنین اولین بازی این تیم با تیم team با برد این تیم روسی همراه بوده است و باید اشاره داشت که شرکت این تیم در این مسابقات به قیمت حضور نداشتن تیم vp در مینور در حال برگزاری تمام شده است.

مطلب قبلی مصاحبه‌ای خنده دار: به کدام شباهت دارید با حضور بازیکنان محبوب جهان
مطلب بعدی قهرمانی مجدد تیم TNC در مسابقات WESG 2018
Print
103 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x