Dota 2

ادامه مسابقات Dream League با حذف تیم Secret

ادامه مسابقات Dream League  با حذف تیم Secret
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار Dota2

ادامه مسابقات Dream League با حذف تیم Secret

حذف قهرمان میجور قبلی از دور مسابقات

پس از پایان مسابقات دیروز در آپر براکت مسابقات Dream League شاهد ادامه مسابقات بودیم که طی آن بازندگان دیروز به مصاف حریفان خود رفتند.

در بازی اول تیم قدرتمند سکرت باید در برابر تیم کین بازی میکرد و میتوان گفت با توجه به روند هر دو تیم در طول فصل کسی توقعی جز برد تیم سکرت در این بازی را نداشت و همین اتفاق هم رخ داد و تیم سکرت با شکست دادن تیم کین با نتیجه 0-2 به مرحله بعدی لوور براکت صعود کرد تا منتظر حریف بعدی خود باشد. اما در این میان باید به این مورد اشاره داشت که تیم کین گیمینگ در طول فصل جدید مسابقات هر روز بهتر از قبل حاضر شده است و در هر رویداد موفق به کسب رتبه‌های بهتر شده است و نباید که این تیم با بازی زیبای خود در مرحله گروهی موفق به حضور در آپر براکت شد و به لیکویید اجازه حضور در آپر براکت را نداد.

در بازی دوم شاهد روبرو شدن دو تیم چینی و روسی بودیم. VP و LGD در بازی دوم از این روز مسابقات به مصاف یکدیگر رفتند تا برنده این بازی حریف تیم سکرت در مرحله بعدی لوور براکت باشد. گرچه تیم LGD در طول مسابقات از هر تیم دیگری بهتر ظاهر شده بود و راه موفق را تا فینال مسابقات طی میکرد اما پس از باخت خود در بازی امروز ظاهرا با بدشانسی مواجه شده و بدون به نمایش گذاشتن بازی مهیجی با نتیجه 1-2 از تیم روسی VP شکست خورد تا در همین مرحله از مسابقات به کار خود خاتمه دهد و در بازی‌ بعدی شاهد روبرو شدن دو تیم سکرت و VP باشیم.

همانطور که تمامی طرفداران این دو تیم دیده‌اند دو تیم سکرت و VP در طول فصل رقابت سنگینی با یکدیگر داشته‌اند و حضور این دو در تمامی مسابقات این فصل با کسب رتبه‌های اول و دومی مسابقات همراه بوده است در نتیجه بازی میان این دو تیم موقعیت خوبی برای هر یک از این دو تیم بود تا رقیب اصلی خود در این مسابقات را کنار بزند.

بازی میان این دو تیم بیشتر از قبل با حساسیت و هیجان خاصی برگزار شد. به جرات میتوان گفت که اگر نتیجه این بازی در نظر گرفته نشود از نظر ارائه دادن بهترین بازی ممکن هر دو تیم نهایت تلاش خود را کردند و جذابیت این بازی میان سکرت و VP کمتر از یک فینال نبود. بازی میان این دو تیم گرچه بیشتر اوقات پایاپای دنبال میشد اما با برد تیم VP با نتیجه 1-2 همراه بود و در نهایت شاهد حذف شدن تیم سکرت از دور این مسابقات بودیم.

در نتیجه لوور براکت این مسابقات تنها منتظر یک فینالیست دیگر بود تا آخرین تیمی که به این براکت سقوط میکند حریف VP در فینال لوور براکت باشد.

در نتیجه به فینال بازی‌ها در آپر براکت رفتیم تا در بازی خیلی حساس میان بردنگان بازی‌های دیروز یعنی VG و Fnatic یک تیم به عنوان اولین تیم فینالیست به مرحله فینال صعود کرد و تیم دیگر حریف تیم VP در لوور براکت مسابقات باشد.

تیم Fnatic در این میجور به شکلی ظاهر شد که هرگز شاهد آن نبودیم و ظاهرا استراتژِی های سازمان و بازیکنان برای این تیم کارساز بوده است. این تیم چه در مرحله گروهی چه اصلی موفق به حذف تیم‌های خوب و قوی شد و حالا این بازی میتوانست یکی از سرنوشت ساز ترین بازی‌های این تیم باشد چرا که حضور در فینال میجور برای این تیم از اتفاقاتی بود که بعد از مدتی طولانی در حال رخ دادن بود.

در بازی اول میان این دو تیم Fnatic با بازی کاملا حساب شده موفق به شکست تیم چینی روبروی خود شد تا VG کمی برای مقابله با این تیم با مشکل مواجه شود. بازی هماهنگ بازیکنان و درفت‌های بی نقص و استراتژی‌های قوی از عواملی بود که تیم VG برای شکست حریف خود به آن احتیاج داشت چرا که عدم هماهنگی بازیکنان و درفت مشکل دار این تیم حتی گزارشگران این بازی را هم متعجب کرده بود. در بازی دوم و سوم تیم VG برعکس بازی اول خود هماهنگ تر و حجومی تر کار خود را شروع کرد و همین موضوع باعث شد که باز هم شاهد VG پر قدرت در مسابقات مینور و بازی‌های قبلی باشیم. گرچه Fnatic در بازی‌های قبلی خود راه سختی را برای رسیدن به این مرحله طی کرده بود اما این باخت نمیتواند پایانی برای تیم Fnatic باشد و باید به یاد داشت که این تیم در مرحله اصلی همین مسابقات موفق به شکست تیم VP شده بود و تنها نیاز این تیم برای رسیدن به فینال و امتحان شانس دوباره خود در برابر تیم VG تکرار بازی قبل خود در برابر این تیم قدرتمند روسی است.

مطلب قبلی ادامه مسابقات میجور DreamLeague با سقوط دو تیم به لوور براکت همراه بود
مطلب بعدی آخرین روز از میجور DreamLeague با قهرمانی نماینده چین به پایان رسید
Print
1670 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x