Dota 2

ادامه مسابقات میجور DreamLeague با سقوط دو تیم به لوور براکت همراه بود

ادامه مسابقات میجور DreamLeague با سقوط دو تیم به لوور براکت همراه بود
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار Dota2

ادامه مسابقات میجور DreamLeague با سقوط دو تیم به لوور براکت همراه بود

مسابقات حساس تر از قبل

در ادامه میجور Dream League شاهد برگزاری دو بازی در آپر براکت مسابقات بودبم تا دو تیمی که به لوور براکت سقوط میکنند مشخص شوند و بازی‌های آپر براکت به پایان خود نزدیک تر شوند.

در بازی اول از این روز شاهد روبرو شدن دو تیم چینی LGD و VG با یک دیگر بودیم. تیم VG با اینکه بعد از ایجاد تغییرات در تیم قدرتمند شده بود اما هیچکسی فکرش را هم نمیکرد که VG بتواند حریف LGD شود اما بازی میان این دو تیم بر عکس تصورات طرفداران بود. LGD در بازی اول موفق به شکست حریف خود شد و در بازی دوم در حالی که بسیار قدرتمند به سمت برد بازی پیش میرفت با چند اشتباه کوچک بازی را واگذار کرد تا در بازی سوم شاهد درفت و استراتژی خوبی از VG باشیم و VG موفق به برد نائب قهرمان مسابقات جهانی با نتیجه 1-2 شود.

در بازی دیگر دو تیم Fnatic و KeenGaming به  مصاف هم رفتند تا ببینیم که کدام تیم موفق به صعود به مرحله بعدی آپر براکت میشود. در این بازی به جرات میتوان گفت که Fnatic میدان دار هر دو بازی بود و حتی به Keen Gaming اجازه پیاده کردن استراتژی خود در بازی را نداد و همین موضوع باعث شد که Fnatic با نتیجه 0-2 حریف خود را از پیش رو بردارد و بعد از مدت‌ها این تیم قدرتمند را در بهترین جایگاه خود بیینیم.

ادامه مسابقات باز هم در لوور براکت دنبال خواهد شد تا تیم‌های دیگری که از مسابقات حذف میشوند مشخص شوند.

مطلب قبلی آغاز ثبت نام دومین دوره مسابقات قهرمانی کشور در رشته Dota2
مطلب بعدی ادامه مسابقات Dream League با حذف تیم Secret
Print
1639 رتبه بندی این مطلب:
2/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x