Dota 2

احتمال خروج Dendi از تیم Na'Vi خیلی زیاد است

احتمال خروج Dendi از تیم Na'Vi خیلی زیاد است
مهرداد ولی زاده
/ دسته ها: اخبار Dota2

احتمال خروج Dendi از تیم Na'Vi خیلی زیاد است

یون زولوتاروف مدیرعامل Na'Vi بعد از پست Dendi در فضای مجازی، با انتشار ویدئویی از صبحت‌های دنیل در مقابل متنفرین این تیم، دفاع کرد. مدیرعامل تیم Na'Vi در این بین به احتمال بسیار پایین ادامه دادن Dendi با Natus Vincere نیز اشاره کرد.

در ویدئویی که سازمان Natus Vincere در کانال یوتیوب خود منتشر کرد، مدیرعامل این سازمان در مورد آینده بازیکنان، متنفرین تیم Na'Vi و رسانه‌‌های موجود در Dota 2 Community صحبت کرد. در صحبت‌هایی که در این ویدئو شاهد هستیم، بخش Dota 2 این سازمان قرار است به کلی تا پایان آگوست غیرفعال شود و احتمال می‌رود که تغییرات قابل توجهی در لاین‌آپ جدید تیم شاهد باشیم.

هنوز چیزی مشخص نیست، ولی در صحبت‌های مدیرعامل Natus Vincere به صراحت اشاره می‌شود که این تیم برای شروعی دوباره آماده می‌شود و احتمال اینکه از بازیکنان فعلی این تیم کسی در لاین‌آپ بعدی حضور داشته باشد خیلی ضعیف است. شاید یک نفر که آن هم بسته به زمان مشخص می‌شود. این دومین سالی است که تیم Natus Vincere نمی‌تواند سهمیه حضور در مسابقات The International را کسب کند. این تیم اوایل انتشار بازی Dota 2 و برگزاری مسابقات TI در سه رویداد TI1، TI2 و TI3 فینالیست بوده است. ولی این روزها ناوی از اوج خود فاصله زیادی گرفته است.

زولوتاروف در مصاحبه‌ای که اخیرا با Championat داشت به وضعیت Dendi نیز اشاره کرده است. در صحبت‌های خود به این موضوع اشاره کرده است که احتمال باقی ماندن دنیل در تیم Na'Vi بسیار کم است. بعضی وقت‌ها ما به یک ریبوت نیاز داریم. به عنوان مثال، اتفاقی که برای دنیل "Zeus" تسلنکو اتفاق افتاد. او از تیم Counter Strike Global Offensive ما جدا شد و برای تیم Gambit Esports بازی کرد و بعد از چند وقت، دوباره به تیم Na'Vi پیوست.

Zeus از سال 2009 تا 2012 بازیکن Counter Strike 1.6 تیم Na'Vi بود و از 2012 تا 2016 نیز در تیم CS: GO آنها حضور داشته است. این بازیکن در سال 2016 از این تیم جدا می‌شود و به تیم Gambit Esports می‌پیوندد. دنیل نزدیک 7 سال بازیکن این تیم بود و بعد از این جدایی، در فاصله‌ای یک ساله، دوباره به Natus Vincere بازگشت. این‌روزها Zeus یکی از بازیکنان تیم Na'Vi است و اخیرا عنوان قهرمانی مسابقات Asia Championships 2018 را به همراه این تیم کسب کرده است.

در سال‌های اخیر تیم NaVi تغییرات زیادی را تجربه کرده است. به عنوان مثال این تیم بعد از نمایش ناامید کننده در سال 2015 و در مسابقات The International، با انتشار مطلبی، بخش Dota 2 این سازمان منحل شد. ولی چند هفته بعد شاهد بازگشت دنیل 'Dendi' ایشوتین و اکبر 'SoNNeikO' بوتایف، برای تشکیل دوباره تیم بودیم. در سال 2017 نیز بعد از عدم کسب سهمیه مسابقات TI7، این تیم از دو بازیکن خود یعنی Pajkatt و Biver جدا شد. ولی امسال به نظر می‌رسد که خبر متفاوتی را پیش رو داریم و قرار است که تغییرات بزرگ‌تری در پیش باشد.

مدیرعامل Natus Vincere:


رسانه‌ها دلیل حضور بازیکنان خاص در تیم Natus Vincere نیستند

در ویدئویی که در ادامه شاهد آن هستید، مدیرعامل ناوی به این موضوع اشاره می‌کند که برخی افراد فکر می‌کنند، علت حضور Dendi در این تیم، سهم داشتن در قراردادهای اسپانسرینگ است. ولی این موضوع کلا اشتباه است و صحت ندارد.

او در ادامه اضافه کرد که Dendi در حال حاضر مانند "پرجم قرمز" است و فقط باعث جلب توجه متنفرین و انظار منفی می‌شود. همین موضوع باعث می‌شود که این تیم نتواند پیشرفت لازم را داشته باشد و نتایج بد تیم نیز مکملی برای این موضوع است.

رسانه‌ها دلیل حضور بازیکنان خاص در تیم Natus Vincere نیستند. در هیچ کدام از قراردادهای این تیم در مورد بازیکنانی مانند Dendi، S1mple و Zeus چیزی نوشته نشده است و تاثیری بر روی اسپانسرهای ما ندارد.

 

 

 

 

بخشی از صحبت‌های Dendi در مورد آینده:

در حال حاضر به فکر آن هستم که یک استراحت کامل را قبل از شروع فصل جدید انجام دهم. برای بهبودی، برای تنظیم مجدد خود از نظر روحیه، و شروع به کاری سخت‌تر از گذشته. از سرنوشتم اطلاعی ندارم. هنوز تصمیمی در مورد اینکه در کجا و با چه کسانی بازی کنم، نگرفته‌ام. در حال حاضر هنوز تصمیم ندارم که به این موضوع فکر کنم. آیا در Na'Vi باقی می‌مانم؟ زمان پاسخگوست. انتخاب این موضوع فقط به من بستگی ندارد.

شما می‌توانید متن کامل صحبت‌های Dendi را که به انگلیسی ترجمه شده است را در این لینک مشاهده کنید.

مطلب قبلی نه روز تا پایان زمان ثبت‌نام مسابقات D2News Monthly League
مطلب بعدی مصاحبه اختصاصی مجله ورزش‌های الکترونیک با اشکان درویشی معروف به NeMeSiS
Print
580 رتبه بندی این مطلب:
5/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x