Dota 2

احتمال بن شدن icyfive از fortnite در حواشی استریم نینجا

احتمال بن شدن icyfive از fortnite در حواشی استریم نینجا
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار Fortnite

احتمال بن شدن icyfive از fortnite در حواشی استریم نینجا

شب گذشته شاهد اعصبانیت شدید نینجا پلیر معروف بازی fortnite بودیم که بسیاری را متعجب کرد

شب گذشته پلیری بدون لحظه‌ای صبر موفق به کشتن نینجا شد که بعد از این اتفاق فورا هم تیمی نینجا به نام drlupo متوجه موردی مشکوک در گیم پلی بازی شد.

نینجا بعد از این اتفاق پلیر مشکوک را به دلیل استریم اسنایپینگ ریپورت کرد و چند لحظه‌ای بازی را متوقف کرد تا از جریان مطلع شود که در این میان به icyfive یکی دیگر از پلیرهای محبوب این بازی شک کرد. پس از بررسی نینجا متوجه شد که این پلیر در آن مپ

بوده و از اینکه icyfive در حال تماشای استریم او بوده مطمئن شد. چرا که این بازیکن دقیقا میدانسته که نینجا در کدام قسمت از مپ در حال بازی بوده و نینجا در برابر او حتی زمانی برای واکنش نشان دادن هم نداشت.

درادامه شاهد این بودیم که icyfive هم نسبت به این قضیه طوری واکنش نشان داد که معلوم بود از ریپورت شدن توسط نینجا ترس داشت.

این موضوع در حال بررسی است و در صورت ثابت شدن این قضیه اکانت پلیر خاطی برای همیشه بن خواهد شد. چرا که طبق قوانین epic هر نوع حرکتی که باعث آزار و ایجاد اختلال در بازی برای بازیکنان دیگر شود ممنوع است و فرد خاطی برای همیشه از بازی بن

خواهد شد.

در سال های اخیر شاهد مشکلات این چنین برای بازیکنانی که به صورت زنده بازی خود را استریم می‌کنند بوده‌ایم که می‌توان به اتفاقاتی که برای دو بازیکن Hearthstone یعنی kripparrian و disguised toast افتاد اشاره کرد.

در حال حاظر نینجا درخواست پیدا کردن فرد خاطی را به شرکت epic داده تا هرچه سریع‌تر این استریم اسنایپر پیدا شود تا بازی‌ها به صورت جوانمردانه و برابر انجام شوند و شاهد اینطور اتفاقات در بازی‌ها نباشیم .

Print
1218 رتبه بندی این مطلب:
5/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x