Counter Strike : Global Offensive

Liquid قهرمان مسابقات IBUYPOWER Masters شد

Liquid قهرمان مسابقات IBUYPOWER Masters شد
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار CSGO

Liquid قهرمان مسابقات IBUYPOWER Masters شد

طلسم قهرمانی غول آمریکایی شکسته شد

روز گذشته شاهد برگزاری فینال یکی از بزرگترین و مهمترین مسابقات رشته کانتر بودیم که طی آن تیم Liquid بعد از باخت اولین مپ خود با یک کامبک دیدنی موفق به شکست تیم Astralis و کسب قهرمانی این مسابقات شد.

این بازی با انتخاب مپ اینفرنو توسط تیم Astralis آغاز شد و 6 راند اول این مپ همه به سود این تیم بود در ادامه نیز شاهد درخشش بازیکنانی مانند NAf و Twistzz در این بازی بودیم. در این بازی شاهد صحنه‌هایی در هر راند بودیم که در آن لیکویید میتوانست برنده راند باشد اما اشتباهات بازیکنان این تیم در هر راند باعث باخت این تیم میشد و اشتباهات کوچک این تیم برای تیم گران تمام میشد و در نهایت دیدیم که بازی اول بین این دو تیم با نتیجه 16-3 به اتمام رسید و لیکویید در بازی اول خود هیچ حرفی در برابر این غول آمریکایی نداشت و باخت را به راحتی قبول کرد.

بازی بعد در مپ dust2 با انتخاب تیم لیکویید آغاز شد و این تیم با شروع طوفانی خود در 6 راند آغازین موفق به برد 5 راند شد و میتوان گفت در این مپ nitr0 با تکنیک زیبای خود در بازی تیم را به راحتی به سمت برد بازی هدایت میکرد و هر راند را راحت از قبل به نفع تیم خود جلو میبرد. در ادامه شاهد بازی دفاعی تری از سمت Astralis بودم اما این استراتژی هم تاثیری در نتیجه نذاشت و این بازی با نتیجه 11-16 به پایان رسید . در بازی سوم که در مپ overpass انجام شد تیم liquid باز هم بازی دفاعی بازی کردن Astralis را کنترل کرد و همانند دست قبل موفق به برد بازی با امتیاز 11-16 شد.

در نتیجه Liquid یکی از بزرگترین تیم‌ها و موفق ترین تیم فصل جدید مسابقات کانتر را از پیش رو برداشت تا هنوز جزوی از مدعیان بهترین‌های جهان باشد و همچنین با این برد موفق به کسب قهرمانی در این سری از مسابقات کانتر شد.

Print
1194 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

مصاحبه اختصاصی مجله ورزش های الکترونیک با پوریا (PoorItUp) صفار

ارزشمند ترین بازیکن مسابقات قهرمانی کشور

محمد رضا صفری 0 3154 رتبه مطلب: 5/0

پوریا (PoorItUp) صفار به عنوان ارزشمند ترین بازیکن (MVP) مسابقات قهرمانی کشور در رشته CSGO انتخاب شد که به همین مناسبت گفت و گویی رو با این بازیکن خوب کشورمون داشتیم که میتونید مشاهده کنید.

RSS