Counter Strike : Global Offensive

Faze قهرمان مسابقات Eleague Invitational

Faze قهرمان مسابقات Eleague Invitational
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار CSGO

Faze قهرمان مسابقات Eleague Invitational

Faze شکست ناپذیرتر از همیشه

 در پایان این مسابقات تیم Faze برای رسیدن به قهرمانی این مسابقات به مصاف تیم C9 رفت و موفق به برد این بازی با نتیجه 1-2 شد تا قهرمان این سری از مسابقات رشته Cs:Go باشد.
در بازی اول بین این دو تیم در فینال مپ Mirage انتخاب شد تا دو تیم در این مپ در برابر هم دیگر قدرتنمایی کنند. در راند اول این بازی شاهد تکنیک و استراتژی زیبایی از بازیکن RUSH بودیم که هر کسی را متحیر کرد. در ادامه هر دو تیم بازی دفاعی را استراتژی بازی خود قرار داند تا بازی را با احتیاط بیتشر پیش بروند اما باز با این شاهد عکس العمل‌های زیبایی از سمت NIKO و RAIN در این بازی بودیم و این دو بازیکن به راحتی عامل بردن 7 راند برای تیم خود بودند. در نتیجه مپ اول به نفع C9 به پایان رسید تا در بازی دوم تیم Faze مپ Inferno را انتخاب کند و شاهد بازی دوم بین این دو تیم باشیم.
در بازی دوم این تیم Faze بود که بازی را همیشه با اختلاف 5 راند بالاتر نگه میداشت و تیم حریف هیچ ایده‌ای برای مقابله با این تیم نداشت. حتی بازیکن Rain نیز ثابت کرد که قصد باختن این مسابقه را ندارد و در هر راند بهتر از قبل حریف را از پا در میآورد. به لطف بازی زیبای Rain و بازی تیمی زیبای تیم Faze این تیم موفق به برد بازی دوم شد تا شاهد بازی دوم و پایانی این مسابقات باشیم.
بازی سوم یک بازی یکطرفه و قدرتمند از تیم Faze بود که هیچگاه کسی این هماهنگی را در میان این تیم نبود. C9 در این بازی نه تنها حریف تیم رویرو نشد بلکه هر راند را راحت از بازی‌های قبل به این تیم واگذار میکرد. در نهایت تیم Faze بازی آخر را با نتیجه 9-16 برنده شد و این مسابقات با قهرمانی این تیم به پایان رسید.

 

Print
1308 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

مصاحبه اختصاصی مجله ورزش های الکترونیک با پوریا (PoorItUp) صفار

ارزشمند ترین بازیکن مسابقات قهرمانی کشور

محمد رضا صفری 0 3154 رتبه مطلب: 5/0

پوریا (PoorItUp) صفار به عنوان ارزشمند ترین بازیکن (MVP) مسابقات قهرمانی کشور در رشته CSGO انتخاب شد که به همین مناسبت گفت و گویی رو با این بازیکن خوب کشورمون داشتیم که میتونید مشاهده کنید.

RSS