Counter Strike : Global Offensive

Dendi به تیم Tigers پیوست

Dendi به تیم Tigers پیوست
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار Dota2

Dendi به تیم Tigers پیوست

بازگشت رییس به Dota2

بعد ازملحق شدن Mushi به تیم Tigers این سازمان در پستی رسمی اعلام کرد که روستر این تیم با اضافه شدن Dendi به این تیم تکمیل شده است.

دندی یکی از بازیکنان با تجربه در این بازی است و تا سال فصل گذشته در تیم Na’vi در حال بازی کردن بود. این بازیکن در اولین مسابقات جهانی این بازی موفق به کسب قهرمانی شد و تا مسابقات جهانی سال 2014 همیشه از بهترین‌های این مسابقات بود. نکته جالب توجه در مورد این بازیکن این است که زمانی که همه‌ی بازیکنان تیم Na’vi از تیم خارج شدند این بازیکن همچنان برای این سازمان بازی میکرد اما در سال 2018 بعد از نتایج اسف بار این تیم بلاخره تصمیم به جدایی از این تیم گرفت و تا به الان خبری از او نبود. تیم Tigers در گذشته Tnc Tigers نام داشت و تیم دوم این سازمان به شمار میرفت اما به دلیل قوانین جدید سازمان والو این سازمان مستقل شد.

همچنین نکته‌ای که د مورد پیوستن این بازیکن به این تیم وجود دارد این است که سازمان Na’vi در پستنی اعلام کرد که این بازیکن به عنوان بازیکن stand-in در این تیم بازیکن میکند چرا که این بازیکن همچنان با این سازمان قرارداد دارد و نمیتواند به عنوان بازیکن این تیم Tigers نام گذاری شود.

با این تغییرات روستر تیم Tigers  به شکل زیر خواهد بود و باید دید این تیم در مسابقات چه نمایشی از خود میتواند به جای بگذارد.

:Tigers Rooster

Mushi 

Dendi

MoonMeander

Xepher

1437

Print
901 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

مصاحبه اختصاصی مجله ورزش های الکترونیک با پوریا (PoorItUp) صفار

ارزشمند ترین بازیکن مسابقات قهرمانی کشور

محمد رضا صفری 0 2461 رتبه مطلب: 5/0

پوریا (PoorItUp) صفار به عنوان ارزشمند ترین بازیکن (MVP) مسابقات قهرمانی کشور در رشته CSGO انتخاب شد که به همین مناسبت گفت و گویی رو با این بازیکن خوب کشورمون داشتیم که میتونید مشاهده کنید.

RSS