Counter Strike : Global Offensive

تیم Liquid نماینده روس‌ها را در هم کوبید

تیم Liquid نماینده روس‌ها را در هم کوبید
مهرداد ولی زاده
/ دسته ها: اخبار CSGO

تیم Liquid نماینده روس‌ها را در هم کوبید

لیکویید با برد 2:0 در مقابل Natus Vincere توانست به فینال مسابقات ELEAGUE Premier 2018 راه یابد. تیم Astralis دیگر فینالیست این رویداد خواهد بود و بازی فینال امشب برگزار خواهد شد.

در صورتی که اخبار CSGO را دنبال کرده باشید، حتما در جریان هستید که Zews، مربی تیم لیکویید پیش از شروع مسابقات ELEAGUE Premier 2018 به دلیل مشکلات جسمانی از حضور در این رویداد باز ماند. همین امر باعث شد که خیلی از طرفداران این تیم و بازی کانتر استرایک گلوبال آفنسیو شانس صعود این تیم از مرحله گروهی را خیلی کم فرض کنند. ولی به نظر می‌رسد که این تیم با آمادگی خوبی در این رویداد حاضر شده است و بازیکنان آن آماده ثبت تاریخ هستند.

هر دو تیم فینالیست این رویداد بدون باخت و با کسب نتیجه 2:0 در مقابل رقبای بخش حذفی خود راهی فینال شده‌اند. بازی فینال ساعت 22:30 امشب به وقت تهران برگزار خواهد شد که شما می‌توانید این بازی را با اینترنت نیم‌بها در کانال آپارات مجله ورزش‌های الکترونیک مشاهده کنید.

 

 

Print
1358 رتبه بندی این مطلب:
5/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

مصاحبه اختصاصی مجله ورزش های الکترونیک با پوریا (PoorItUp) صفار

ارزشمند ترین بازیکن مسابقات قهرمانی کشور

محمد رضا صفری 0 2096 رتبه مطلب: 5/0

پوریا (PoorItUp) صفار به عنوان ارزشمند ترین بازیکن (MVP) مسابقات قهرمانی کشور در رشته CSGO انتخاب شد که به همین مناسبت گفت و گویی رو با این بازیکن خوب کشورمون داشتیم که میتونید مشاهده کنید.

RSS