Counter Strike : Global Offensive

تورنومنت ELEAGUE Premier فردا شروع می‌شود

تورنومنت ELEAGUE Premier فردا شروع می‌شود
مهرداد ولی زاده
/ دسته ها: اخبار CSGO

تورنومنت ELEAGUE Premier فردا شروع می‌شود

آتلانتا مرکز ایالت جورجیا از فردا میزبان هشت تیم برتر جهان در بازی کانتر استرایک گلوبال آفنسیو خواهد بود. با مجله ورزش‌های الکترونیک همراه باشید.

تورنومنت ELEAGUE Premier یکی از مهمترین رویدادهای سال 2018 در بازی CSGO است که از فردا شروع می‌شود. این رویداد با مجموع جوایز یک میلیون دلار برای هشت تیم برتر جهان برگزار خواهد شد.

تورنومنت پیش رو قرار است در دو مرحله که 9 روز به طول می‌انجامد برنده جایزه پانصد هزار دلاری این رویداد را مشخص کند. مرحله اول به صورت گروهی است که از دو گروه A و B تشکیل می‌شود و دو تیم برتر هر گروه به مرحله اصلی راه پیدا می‌کنند و دو تیم دیگر در همان مرحله حذف می‌شوند. مرحله اصلی ELEAGUE Premier با صعود چهار تیم برتر از مرحله اول پیگیری می‌شود که به صورت تک حذفی است و بازی‌های مرحله نیمه‌نهایی به صورت best-of-three و فینال مسابقات نیز best-of-five خواهد بود.

 

جداول مرحله گروهی مسابقات ELEAGUE Premier

 

مسابقات ELEAGUE Premier تا آخرین دقایق باقی‌مانده به شروعش با تغییرات و حواشی زیادی در تیم‌ها همراه بوده است. بستن قرارداد بازیکنان تیم SK Gaming با MIBR و بازگشت این سازمان به دنیای eSports، جایگزین شدن STYKO و snax در تیم mousesports، خروج Tarik از تیم Cloud9 و پیوستنش به MIBR، پیوستن STYKO و Golden به تیم Cloud9 به عنوان بازیکن میهمان در این تورنومنت و در پایان مشکل سلامتی Zews مربی تیم Liquid و عدم همراهی این تیم در مسابقات از مهمترین اتفاقاتی بوده است که برای تیم‌های حاضر در این رویداد رخ داد.

Print
1370 رتبه بندی این مطلب:
5/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

مصاحبه اختصاصی مجله ورزش های الکترونیک با پوریا (PoorItUp) صفار

ارزشمند ترین بازیکن مسابقات قهرمانی کشور

محمد رضا صفری 0 2096 رتبه مطلب: 5/0

پوریا (PoorItUp) صفار به عنوان ارزشمند ترین بازیکن (MVP) مسابقات قهرمانی کشور در رشته CSGO انتخاب شد که به همین مناسبت گفت و گویی رو با این بازیکن خوب کشورمون داشتیم که میتونید مشاهده کنید.

RSS