Counter Strike : Global Offensive

برترین رشته‌های ورزش الکترونیک در سال 2018

برترین رشته‌های ورزش الکترونیک در سال 2018
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار عمومی

برترین رشته‌های ورزش الکترونیک در سال 2018

بهترین‌های سالی که گذشت

سال 2018 به ما نشان داد که همچنان بازی‌های قدیمی و محبوب گیمرها در حال پیشرفت هستند و هیچگاه از بین نمیروند و هر ساله تعداد بیشتری از گیمرها به این بازی‌ها جذب میشوند و گاهی بازیکنان مستعدی هم از رشته‌های مختلف به جهانیان و طرفداران بازی‌های کامپیوتری معرفی میشوند. ده رشته برتر از ورزش‌های الکترونیک سال 2018 ممکن است شما را متعجب کند اما نتایج این لیست دور از فکر هیچ گیمری نبوده و نیست. اگر طرفدار بازی‌های کامیپوتری هستید حتما بازی‌هایی که به عوان بهترین انتخاب شده‌‍اند را میشناسید و شاید فکرش را میکردید که این بازی‌ها بهترین‌های سال 2018 باشند.

به هرحال سال 2018 تنها سال بزرگی برای توسعه بازی‌ها نبود بلکه امسال شاهد اتفاقات بزرگی در این صنعت پرطرفدار بوده‌ایم و این صنعت بیشتر از دیروز مورد توجه همگان قرار گرفته است. این توسعه به حدی است که دیگر میبینیم بیشتر افراد طرفدار تیم‌های مختلف در رشته‌های مختلف میشوند و اخبار و مسابقات تیم‌های مختلف را هر روز بیشتر از دیروز دنبال میکنند.

در ادامه به معرفی 10 بازی برتر سال 2018 میپردازیم.

Rocket League.10

شاید حضور این بازی در میان برترین‌های جهان کمی تعجب برانگیز باشد اما حقیقت این است که این بازی در سال 2018 بسیار قدرتمند ظاهر شد و سال خوبی را رقم زد. طرفداران این بازی در خود بازی و برنامه‌هایی مانند توییچ زیاد بالا نیست که این موضوع شاید برای این بازی به شدت خجالت آور باشد اما با اینکه بیشتر کاربران این بازی از این بازی برای گذراندن وقت خود استفاده میکنند اما همچنان با دیدن مسابقات رسمی این بازی حس خوبی را دریافت کرده و لذت زیادی را از این بازی میبرید.

PUBG.9

این بازی از زمان انتشار به سرعت فراگیر شد و میتوان گفت که این بازی نسبت به Fortnite هیجان و جذابیت بیشتری دارد. از زمان انتشار این بازی تا به الان شاید انتخاب بعضی بین این بازی و رقبای این بازی مشکل ساز شده باشد اما بسیاری از مردم در سراسر جهان همچنان عاشق این بازی هستند و بسیاری از استریمرها همچنان این بازی را استریم میکنند و همچنان کاربران زیادی نسبت به این بازی علاقه نشان میدهند. البته باید گفت که این بازی با COD4 هیچگاه قابل مقایسه نیست.

Rainbow Six Siege.8

این بازی از بهترین‌های سبک شوتر است که در محیطی مدرن طراحی شده است. شرکت سازنده این بازی و خود بازی سال‌هاست که در میان مردم طرفداران زیادی دارند در سال‌های اخیر همیشه از بهترین‌های دنیای گیم بوده‌اند. از نقاط قوت این بازی باید گقت که این بازی تنها یک محصول در سبک شوتر نیست و شما برای بهترین بودن در این بازی نیاز به داشتن هوش و استراتژی کافی دارید. این بازی از آغاز تا به الان از بهترین‌ها بوده و مردم همیشه به دنبال تجربه کردن این بازی حتی برای یک بار بوده‌اند.

Starcraft2.7

این بازی در رده بندی‌ها جایگاه بالاتری داشت و متاسفانه با گذشت زمان در این مدت افت بزرگی کرده است اما با این حال باز هم این بازی از بهترین‌های جهان است. این بازی یکی از پر بیننده ترین بازی‌هاست و از سال 2010 همیشه جزو بهترین‌ها در جهان بوده است. اگر مسابقات این بازی راه مشاهده کنید خواهید دید که در حین تماشای مسابقات حس میکنید که انجام این بازی به شدت آسان است اما باید گقت همچین چیزی صحت ندارد و بازیکنان این بازی سختی زیادی را برای یادگیری این بازی میکشند.

Heroes of the Storm.6

این بازی که از ساخته‌های شرکت بلیزار است در سبک بازی‌های MOBA از بهترین‌ها به شمار میرود. گرچه در این بازی همچنان باگ‌های وجود دارد اما این مورد چندان عجیب نیست چرا که هر بازی از این سری مشکلات را دارد و میتوان گفت که این بازی دست کمی از رقبای خود یعنی LOL و Dota2 ندارد. این بازی از مهیج‌ترین بازی‌ها است و هیرو‌های خوبی را در این بازی میتوان پیدا کرد. از نقاط قوت این بازی میتوان به روان بودن بازی و نیاز به عکس العمل‌های به موقع اشاره کرد.

Hearthstone.5

شاید فکر کنید که آیا کسی وقتش را برای دیدن بازی‌های کارتی میگذارد؟ جواب چیزی نیست جز بله چرا که این بازی حتی بیشتر از هر وقتی در حال محبوب شدن در میان گیمرهاست و همین مورد است که این بازی را در میان 5 بازی اول قرار میدهد. این بازی از زمان انتشار مورد نقد‌های سنگینی بود و در چند ساله گذشته موفق ظاهر نشده بود اما در سال 2018 این موضوع به کل تغییر کرد. این بازی دارای راه‌های زیادی برای حرفه‌ای بازی کردن است چرا که هر بازیکنی سبک مخصوص به خود را برای بازی کردن دارد و همین موضوع است که باعث میشود برای بازی کردن این اثر فوق‌العاده مشتاق باشید.

Overwatch.4

این بازی تلفیقی از سبک شوتر و استراتژی است و در سال 2018 ثابت شد که این بازی حرف‌هایی برای گفتن دارد. انجام این بازی بسیار ساده است و هیجان کافی را از این بازی تجربه خواهید کرد. از مواردی دیگری که میتوان در مورد این بازی گفت مسابقات این بازی است که با توجه به گسترش شدید این بازی در سال 2018 بزرگترین شرکت‌ها برای برگزاری مسابقات این بازی با شرکت سازنده این بازی وارد همکاری میشوند و میتوان گقت که این بازی در سبک خود رتبه اول را دارد.

Dota2.3

 گرچه که این بازی نسبت به بازی LOL ضعیف تر است اما همیشه جزو پرطرفدارترین‌های دنیا بوده است. از جذابیت‌های این بازی میتوان به مسابقات جهانی این بازی اشازه داشت که هر ساله با برگزاری مسابقات در سطح شدیدا بالایی هر شخصی برای دیدن مسابقات مشتاق میشود. این بازی همراه با تیم‌ها و بازیکنانی است که برای تمامی کاربران این بازی در سال‌های آینده تبدیل به نوستالژی شیرینی میشوند. همچنین در آخر باید گفت که در کنار مسابقات جهانی هر چند ماه میتوانید شاهد مسابقات بزرگی از این بازی باشید و از آن‌ها لذت کافی را ببرید.

CS:GO.2

با وجود تیمی مانند Astralis این بازی به یکی از بهترین‌های جهان تبدیل میشود. بهترین بودن این بازی تنها به تیم نام برده شده مربوط نیست و اصل موضوع بهترین بودن این بازی است. وجود تیم‌ها و بازیکنانی بزرگ در این بازی باعث میشود که این بازی از بهترین‌های ورزش‌های الکترونیک باشد. در سال 2018 بهترین و هیجانی ترین لحظات را از مسابقات این بازی شاهد بودیم که از نمونه صحنه‌ها در سایت‌هایی مانند youtube زیاد است. این بازی در سال 2018 رقبای زیادی داشت اما csgo در سال 2018 چیزه دیگری بود.

LOL.1

و اما بهترین بازی در سال 2018 چیزی نیست جز LOL. ممکن است انتخاب این بازی به عنوان بهترین بازی دنیا کمی شمارا شوکه کند اما این بازی در سال 2018 طرفداران بیشتری نسبت به قبل پیدا کرد. اینکه این بازی چرا بهترین سال معرفی شده مهم نیست و مهم این است که این بازی در سال 2018 بیشترین بازدید را در توییچ داشته است و بسیاری از مردم مسابقات این رشته را در تمامی شبکه‌ها دنبال میکردند. مسابقات جهانی سال 2018 از موفقیت‌های دیگر این بازیست. جایی که فینال این مسابقات بیشترین بازدید را در شبکه‌های اجتماعی به خود اختصاص داده بود و همین موضوع کافیست تا این بازی بهترین سال 2018 نام گذاری شود.

منبع: gaming4
Print
1345 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

مصاحبه اختصاصی مجله ورزش های الکترونیک با پوریا (PoorItUp) صفار

ارزشمند ترین بازیکن مسابقات قهرمانی کشور

محمد رضا صفری 0 3154 رتبه مطلب: 5/0

پوریا (PoorItUp) صفار به عنوان ارزشمند ترین بازیکن (MVP) مسابقات قهرمانی کشور در رشته CSGO انتخاب شد که به همین مناسبت گفت و گویی رو با این بازیکن خوب کشورمون داشتیم که میتونید مشاهده کنید.

RSS