Counter Strike : Global Offensive

ادامه مسابقات IEM Katowice 2019 با برد تیم‌های C9 و Astralis ادامه دارد.

ادامه مسابقات IEM Katowice 2019 با برد تیم‌های C9 و Astralis ادامه دارد.
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار CSGO

ادامه مسابقات IEM Katowice 2019 با برد تیم‌های C9 و Astralis ادامه دارد.

رقابت بهترین‌های این رشته در مرحله جدید مسابقات

در مرحله Legends Stage مسابقات IEM شاهد رویارویی تیم‌های قدرتمند رشته CSGO در برابر یک دیگر بودیم اما نتایج مانند چیزی که طرفداران تصور میکردند نبود.

در بازی اول شاهد رویارویی دو تیم محبوب C9 و MIBR بودیم. راند اول بازی این دو تیم با نمایش فوق العاده تیم MIBR همراه بود. نمایش خوب این تیم به راند اول محدود نشد و در ادامه در راند سوم این بازی دیدیم که بازی دفاعی تیم MIBR و کیل‌های زیبایی که با کلت گرفته شد چگونه C9 را متعجب کرده بود. گرچه در بازی زیبای MIBR شکی نبود اما تیم آمریکایی C9 به سرعت به بازی برگشت و قدرت خود را در کنترل بازی و بازی تیمی نشان داد و موفق شد که راند اول از بازی اول این مسابقه را با نتیجه 3-12 پیش باشد. در راند بعد تیم MIBR تلاش زیادی برای بازگشت به بازی و حرکات سریع تر و بهتری کرد اما در هر راند C9 با بر هم برنامه‌های حریف خود و گرفتن کنترل بازی از دست بازیکنان حریف موفق شد تا بازی را با نتیجه 3-16 به پایان برساند و اولین امتیاز خود را در مرحله Legends Stage ثبت کند.

در بازی دوم شاهد رو به رو شدن دو تیم Astralis و col بودیم که در مپ Nuke در برابر هم قدرتنمایی کنند. این بازی با قدرتنمایی تیم قدرتمند و بی رقیب Astarlis همراه بود و در 10 راند اول این بازی Astralis موفق به بردن 9 راند شد. در ادامه دیدیم که تیم col با تلاش بازیکنان خود موفق شد تا راند اول این بازی را با نتیجه 4-11 به پایان برسانند و گرچه این نتیجه چندان خوب نبود اما به نوعی بازگست نصفه و نیمه تیم col به بازی را نشان میداد.

در ادامه نیز col در راند دوم موفق به بردن 2 راند شد اما Astralis موفق به بردن 4 راند بعدی شد و به راحتی تیم col را از پیش رو برداشت تا به همراه C9 اولین امتیاز در این مرحله را دریافت کند.

Print
1118 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

مصاحبه اختصاصی مجله ورزش های الکترونیک با پوریا (PoorItUp) صفار

ارزشمند ترین بازیکن مسابقات قهرمانی کشور

محمد رضا صفری 0 3615 رتبه مطلب: 5/0

پوریا (PoorItUp) صفار به عنوان ارزشمند ترین بازیکن (MVP) مسابقات قهرمانی کشور در رشته CSGO انتخاب شد که به همین مناسبت گفت و گویی رو با این بازیکن خوب کشورمون داشتیم که میتونید مشاهده کنید.

RSS