Counter Strike : Global Offensive

اولین دوره مسابقات قهرمانی کشور

قوانین اولین دوره مسابقات قهرمانی کشور یزد 97

ساختار مسابقات:

مرحله مقدماتی به صورت آنلاین، دو حذفی تک مپ، مرحله نهایی 4 تیم حضوری LAN در گیم سنتر PS Arena یزد خواهد بود. ساختار مسابقات در مرحله آنلاین متعاقبا اعلام خواهد شد.

تمامی بازی‌ها دارای GOTV و یا استریم آنلاین و گزارشگر فارسی خواهد بود.

تاریخ و زمان دقیق برگزاری کلیه مسابقات 18 ساعت قبل از شروع مسابقات به تیم ها اعلام خواهد شد بازی ها راس ساعت اعلام شده برگزار میشوند و بازیکنان تیم ها می بایست 5 دقیقه قبل از ساعت اعلام شده داخل سرور حضور داشته باشند. به علت محدودیت های زمانی برنامه بازی ها به هیچ وجه عوض نخواهد شد.

تبصره: امکان هماهنگی تیم ها با یکدیگر برای تغییر زمان بازی وجود ندارد و اگر تیم ها راس ساعت اعلام شده داخل سرور حضور نداشته باشند بازنده اعلام خواهند شد و در صورت بروز مشکلات فنی و زیر ساختی سرور/شبکه که به تشخیص ادمین‌های مسابقات به کیفیت بازی صدمه بزند برگزاری بازی تا حل مشکل فنی به تعویق خواهد افتاد

مپ های این دوره از مسابقات :
Inferno
Mirage
Dust2
Overpass
Cache
Train
Nuke

بازیکنان هر تیم:

تیم های حاضر در مسابقات حداکثر میتوانند از 7 بازیکن استفاده کنند 5 بازیکن اصلی و 2 بازیکن ذخیره که هیچ کدام از این بازیکنان تا آخر مسابقات حق بازی در تیم دیگری را نخواهند داشت و در صورت تخلف هر تیم یا تیم هایی که درگیر این تخلف باشند از دور مسابقات حذف می شوند.


اکانت تمام بازیکنان می بایست Prime باشد و استیم آیدی آن، با استیم آیدی ثبت شده در فرم ثبت نام تطابق داشته باشد. در صورت مغایرت و استفاده از اکانت دیگر، پلیر مورد نظر از مسابقات محروم خواهد شد.
تعویض بازیکن می بایست در هنگام توقف بازی و با اجازه ادمین صورت گیرد.


نکته مهم و قانون جدید در این دوره مسابقات:
تمامی بازیکنان هر تیم، می بایست clan tag تیم خود را هنگام بازی به نمایش بگذارند. همچنین تمامی بازیکنان می بایست با Nick Name اصلی خود در رقابت ها شرکت کنند. (نیک نیمی که هنگام ثبت نام وارد کردید) و در صورت مغایرت، تیم ادمینی مجاز به برخورد و محروم کردن بازیکن و حتی تیم مورد نظر می باشد. این نام باید در تمامی مسابقات به یک شکل باشد و گزارشگران همیشه نیک بازیکن را استفاده میکنند.
همچنین درصورت استفاده از بازیکن ذخیره یا Standin که مشخصات وی در هنگام ثبت نام ذکر نشده، می بایست با هد ادمین مسابقات هماهنگ کنید.

قانون استفاده از بندیکم:
قانون استفاده از بندیکم در این دوره از مسابقات برقرار است و همه بازیکنان تیم ها باید از برنامه بندیکم استفاده کنند.
بندیکم حتما می بایست Register شده باشد و فایل رکورد شده به صورت یک جا و یکه تحویل گردد. بندیکم باید دارای کیفیت لازم و صدای بازیکنان داخل بازی باشد. در ضمن هیچ توافقی مبنی بر هماهنگی با تیم مقابل برای عدم استفاده از بندی کم وجود نخواهد داشت و در صورت درخواست ادمین‌ها، حتما باید فایل ضبط شده را به ادمین مسابقات تحویل دهند.
پلیرها موظف هستند بندیکم خود را فقط و فقط به ادمین‌ها تحویل دهند و تحت هیچ شرایطی بندیکم هیچ پلیری به تیم حریف داده نخواهد شد.
:همچنین برای رکورد کردن بندیکم، می بایست از سرور خارج شده و از منوی بازی رکورد بگیرید و مجددا وارد سرور شوید. (بعد از نایف راند و تعیین ساید)

نحوه اعتراض :
شرکت‌کنندگان درصورت وجود اعتراض می توانند با مراجعه به یکی از ادمین‌های مسابقات اعتراض خود را مطرح نمایند. اعتراض حتما باید به صورت کتبی و توسط نماینده آن تیم مطرح شود. 

هر تیم 5 pause یا تایم استراحت یک دقیقه ای خواهد داشت. برای مشکلات اینترنتی و مشکلات فنی زمان pause نامحدود در نظر گرفته شده.
تبصره: اگر بازی به overtime رفت، به تعداد pause هر تیم 2 عدد اضافه می شود.

بازی جوانمردانه:
هرگونه بی احترامی داخل سرور به برگزارکنندگان مسابقات و یا تیم مقابل تخلف به حساب خواهد آمد و ممکن است بنا به تشخیص ادمین‌ها، تیم خاطی از ادامه مسابقات حذف شود.

اطلاعات هر مسابقه ( ip و password ) در گروه هماهنگی قرار داده خواهد شد. همچنین ip gotv بر روی چنل اطلاع رسانی قرار خواهد گرفت.

لینک های مرتبط