Counter Strike : Global Offensive

Tarik قرارداد خود را با تیم mibr قطعی کرد

Tarik قرارداد خود را با تیم mibr قطعی کرد
مهرداد ولی زاده
/ دسته ها: اخبار CSGO

Tarik قرارداد خود را با تیم mibr قطعی کرد

تیم Made in Brazil در اعلامیه‌ای بسته شدن قرارداد رسمی این تیم با Tarik را تایید کرد. با مجله ورزش‌های الکترونیک همراه باشید.

طبق آخرین اخبار CSGO ریکاردو "boltz" پراس 22 ساله بعد از چیزی نزدیک به نه ماه فعالیت و همراهی لاین‌آپ فعالی تیم mibr، جایگزین خواهد شد.

خبر قرارداد Tarik با تیم mibr یک روز بعد از اعلام جدایی این بازیکن از تیم Cloud9 منتشر شد. سازمان Cloud9 طی اعلامیه‌ای جدایی بازیکن ترک زبان خود را اعلام کرده بود، ولی اشاره‌ای به دلیل و مقصد بعدی او نکرده بود، تا اینکه بعد از 24 ساعت شاهد انتشار خبر رسمی پیسوتن او به تیم برزیلی mibr هستیم.

این نقل و انتقال باعث می‌شود که جیک "Stewie2K" ییپ بار دیگر با هم‌تیمی قبلی خود که چیزی نزدیک به هشت ماه در تیم Cloud9 با او هم‌بازی بوده است، همراه شود. این دو بازیکن در کنار هم عنوان قهرمانی تورنومنت ELEAGUE Major Boston را نیز در کارنامه خود ثبت کرده‌اند.

مسئولین تیم mibr امیدوارند که با اضافه شدن Tarik به لیست بازیکنان این تیم، ضعف‌هایی که در ماه‌های اخیر در این تیم شاهد بوده‌ایم برطرف شود. لاین‌آپ فعلی این تیم در سال 2018 فقط دو عنوان را از آن خود کرده است که هیچ کدام از آن‌ها اتفاق مهمی نبوده است.

boltz بعد از جایگزین شدن ژوا "felps" وسکونسلوس نقش مهمی را در دو تورنومنت EPICENTER, BLAST Pro Series و ESL Pro League Season 6 برای این تیم ایفا کرد. اجرای خوب او در این رویدادها باعث شد که جایگاه هجدهم سایت hltv را در بین بیست بازیکن برتر جهان در سال 2017 کسب کند. ولی این بازیکن 21 ساله اخیرا با ضعف‌های زیادی همراه بوده است و او را به یکی از ضعیف‌ترین بازیکنان برزیلی موجود در سال 2018 تبدیل کرده است.

تیم mibr یکی از تیم‌های حاضر در مرحله اصلی مسابقات ELEAGUE Premier است که از فردا شروع خواهد شد. آتلانتا از فردا با حضور هشت تیم برتر جهان و مجموع جوایز یک میلیون دلار میزبان یکی از مهم‌ترین رویدادهای کانتر استرایک گلوبال آفنسیو سال 2018 خواهد بود.

 

لیست بازیکنان تیم mibr:

  • گابریل "FalleN" تولدو
  • فرناندو "fer" آلوارنگا
  • مارسلو "coldzera" دیوید
  • جیک "Stewie2K" ییپ
  • تاریک "tarik" سلیک

 

منبع: hltv

مطلب قبلی تیم Natus Vincere با برد در مقابل نماینده آلمان، قهرمان مسابقات ESL One Cologne 2018 شد
مطلب بعدی Zews تورنومنت ELEAGUE Premier را از دست می‌دهد
Print
462 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x