Counter Strike : Global Offensive

Liquid با شکست در مقابل Astralis از دور مسابقات Berlin Major حذف شد

Liquid با شکست در مقابل Astralis از دور مسابقات Berlin Major حذف شد
ربابه عبدالهی
/ دسته ها: اخبار CSGO

Liquid با شکست در مقابل Astralis از دور مسابقات Berlin Major حذف شد

پیروزی Astralis در مرحله یک چهارم نهایی StarLadder Berlin Major

تیم Astralis توانست تیم بزرگ و پرستاره Liquid را در مسابقات StarLadder Berlin Major از دور این رقابت‌ها حذف کند. آن‌ها توانستند در مرحله یک چهارم نهایی این رقابت‌ها که روز جمعه برگزار شد، با نتیجه 2-0 حریف پرآوازه خود را شکست دهند. به تیم برنده این مسابقات که در رشته کانتر استرایک برگزار می‌شود، یک میلیون دلار جایزه تعلق خواهد گرفت.

در مسابقه دیگر مرحله یک چهارم نهایی، تیم NRG Esports توانست با همان نتیجه 2-0 از سد تیم Natus Vincere عبور کند. آن‌ها با این پیروزی باید در مقابل تیم Astralis به میدان بروند. مسابقه دیگر مرحله نیمه نهایی بین تیم‌های AVANGAR و Renegades برگزار شد که هر دو تیم توانستند در مرحله یک چهارم به ترتیب بر حریفان خود Team Vitality و ENCE غلبه کنند.

تیم Astralis در رقابت خود مپ Vertigo را برای شروع بازی انتخاب کرد و توانست در نهایت با نتیجه 16-8 حریف خود را از پیش رو بردارد. تیم Liquid بعد از نیمه اول با مپ Overpass توانست 9-6 از حریف پیش بیافتد، اما شرایط به همین منوال پیش نرفت و Astralis با قدرت به بازی برگشت که در مجموع با نتیجه 16-13 تیم Liquid را شکست داد.

Astralis بازی خوبی را به نمایش گذاشت؛ Nicolai "device" Reedtz با 48 کیل (kill) نفر اول تیم بود و Emil "Magisk" Reif و Peter "dupreeh" Rasmussen به ترتیب با 47 و 46 کیل در رتبه‌های بعدی قرار داشتند. Jonathan "EliGE" Jablonowski و Russel "Twistzz" Van Dulken نیز هر کدام 39 کیل را برای تیم Liquid به ثبت رساندند.

در رابطه با نتایج بازی‌های سایر تیم‌ها باید اشاره کنیم که تیم NRG هم با نتیجه 16-12 در مپ Dust II و با نتیجه 19-17 در مپ Mirage توانست حریف خود Natus Vincere را شکست دهد. روز پنجشنبه AVANGAR در مپ Mirage با نتیجه 16-11 نیمه اول را به پایان رساند و نهایتاً نیمه دوم در مپ Dust II بازی با نتیجه 16-10 به نفع AVANGAR به پایان رسید. و تیم Renegades نیز در تقابل با ENCE نیمه اول را 16-5 و نیمه دوم را 16-12 با پیروزی پشت سر گذاشت.

مطلب قبلی آیا Zeus در 31 سالگی بازنشست می‌شود؟
مطلب بعدی پیش نمایشی بر 8 تیم برتر تورنمنت StarLadder Berlin Major 2019
Print
361 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x