Counter Strike : Global Offensive

For Glory عنوان نخست ایران را در رویداد جام قهرمانان تصاحب کرد

For Glory عنوان نخست ایران را در رویداد جام قهرمانان تصاحب کرد
رضا طالب نژاد
/ دسته ها: اخبار CSGO

For Glory عنوان نخست ایران را در رویداد جام قهرمانان تصاحب کرد

قهرمان CS:GO ایران مشخص شد

پس از دو روز رقابت جذاب در رشته کانتراسترایک، بالاخره تکلیف قهرمان ایران مشخص شد. روز اول مسابقات با برتری تیم‌های RoG Arena، For Glory، OJjJj و Die Trying همراه بود. بازی اول و افتتاحیه رویداد در بخش لن، بین تیم‌های RoG Arena و Exit برگزار شد که تیم ROG توانست با نمایشی زیبا حریف خود را از پای در آورد. در بازی دوم نیز تیم SHIELD که دارای ترکیب جوانی است، بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشت اما در نهایت نتوانست حریف FG شود و نتیجه را 2-0 واگذار کرد. اما بازی سوم بسیار جذاب و نزدیک بود. نقشه اول را تیم OJjJj توانست پیروز شود اما در نقشه دوم که Vertigo بود نتوانست کار را به اتمام برساند و تکلیف بازی را Inferno مشخص می‌کرد. در نقشه (Map) آخر بازی بسیار نزدیک دنبال می‌شد و در نهایت این OJjJj بود که با تجربه بالاتر خود توانست پیروز میدان شود. بازی آخر بین Die Trying و TJ انجام شد و DT توانست با نمایشی بهتر به مرحله بعدی راه پیدا کند. 

 

نتایج بازی‌های روز اول رویداد IGC در رشته CSGO
ردیف بازی نتیجه برنده
1 RoG Arena Vs Exit 2-0 RoG Arena
2 For Glory Vs SHIELD 2-0 For Glory
3 OJjJj Vs Disabled 2-1 OJjJj
4 Die Trying Vs TJ 2-0 Die Trying

 

در روز دوم بازی‌ها از حساسیت بسیار بالایی برخوردار بودند و هیچ‌کدام از تیم‌ها نمی‌خواستند ضعیف ظاهر شوند و همین امر باعث شد تا رقابت‌های جذاب‌تری را شاهد باشیم. در بازی اول RoG Arena به مصاف تیم For Glory رفت. FG یکی از بهترین‌های حال حاضر ایران است و بازیکنان این تیم مقام‌های برتر ایران را در کارنامه خود دارند. RoG در نقشه (Map) اول بسیار خوب ظاهر شد و در بعضی لحظات بازی توانست کنترل را کامل در دستان خود بگیرد اما بازی زیبای تیم FG و اشتباهات فردی بازیکنان RoG دست به دست هم داد تا این نقشه با نتیجه 16-12 به نفع تیم FG به پایان برسد. RoG در نقشه دوم مشخص بود که امید خود را از دست داده است و از آن طرف، تیم FG نیز با روحیه بسیار بالا به میدان آمده بود. در نهایت بازی یک طرفه دنبال شد و FG توانست خود را به عنوان اولین فینالیست رویداد جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران معرفی کند. 

 

 

اما در بازی دوم کمی داستان متفاوت بود. تیم OJjJj بسیار با روحیه حاضر شده بود و با اقتدار توانست با نتیجه 2-0 خود را به عنوان دومین فینالیست این رویداد معرفی کند. بدین ترتیب تیم RoG Arena و Die Trying بازی رده‌بندی را برگزار کردند و RoG با نتیجه 2-0 پیروز شد و عنوان سومی ایران را به خود اختصاص داد. حال باید فینالی که منتظر آن بودیم برگزار می‌شد. تیم For Glory در مقابل OJjJj قرار گرفت. بازی در سه نقشه Nuke، Inferno و Dust2 برگزار شد. در نقشه (Map) اول تیم OJjJj بسیار قدرتمند حاضر شد و هیچ فضایی برای بازی به تیم For Glory نمی‌داد و همین امر باعث شد تا یک بازی یک طرفه را شاهد باشیم و Nuke با نتیجه 16-4 به سود مشهدی‌ها به پایان رسید. اما در Inferno بازی زیبای تیم For Glory روند بازی را کاملا تغییر داد. آن‌ها بر روی بازی مسلط بودند و نمی‌خواستند به این سادگی عنوان قهرمانی را تقدیم تیم OJjJj کنند. در Inferno  بازی کاملا در دستان بازیکنان FG بود و با اختلافی فاحش توانستند 16-1 پیروز میدان باشند. حالا تمام رویداد به Dust2 وابسته بود و تکلیف قهرمان این مسابقات را مشخص می‌کرد. در Dust2 نیز مشاهده می‌شد که FG از روحیه بیشتری برخوردار است و تمرینات بهتری نیز در این نقشه داشته است. در نهایت تیم For Glory با نتیجه 16-10 توانست این Map را پیروز شده و در مجموع با نتیجه 2-1 توانست عنوان نخست رویداد جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی را تصاحب کند. 

 

 
 

ترکیب تیم For Glory (از راست به چپ)

امین Sw1zle زینلی

آرش RASHNESS سروش

مهرداد SileNT سمائی

امیرعطا x1ron بافنده

مسعود mRmN نصیری

 
مطلب قبلی چگونه رویداد StarLadder CSGO Major 2019 را تماشا کنیم؟
مطلب بعدی هشت تیم نهایی CSGO Berlin Major مشخص شدند
Print
193 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x