Counter Strike : Global Offensive

Dendi تیم Na'Vi را ترک می‌کند

Dendi تیم Na'Vi را ترک می‌کند
امین حسین پور
/ دسته ها: اخبار Dota2

Dendi تیم Na'Vi را ترک می‌کند

جدایی بازیکن افسانه‌ای Dendi از تیم Na'Vi

تیم Natus Vincere که با عنوان Na'Vi نیز شناخته می‌شود، امروز به طور رسمی اعلام کرد که Danil "Dendi" Ishutin این تیم را ترک می‌کند.

Dendi زیر پرچم تیم Na'Vi در آخرین فصل رقابت‌های Dota Pro Circuit بازی نکرد. این بازیکن میدلینر افسانه‌ای تصمیم به ترک تیم Na'Vi گرفته است و قرار است به تیمی به نام Tigers در منطقه SEA ملحق شود. این تیم علی‌رغم وجود بازیکنان خوب اخیراً نتوانسته است نتایج خوبی را کسب کند. با این حال در طول این مدت، Dendi هرگز به طور رسمی از این تیم اعلام جدایی نکرد. متأسفانه از حالا به بعد او رسماً تیم Na'Vi را ترک می‌کند. قرارداد Dendi بنا بر خواسته خود او فسخ شده است. این سوپر استار اوکراینی در پیامی گفته است:

من مدت زیادی همراه تیم Na'Vi بوده‌ام و فراز و نشیب زیادی را به اتفاق هم تجربه کرده‌ایم. من دوستان زیادی پیدا کرده‌ام که هنوز هم با بسیاری از آن‌ها در ارتباط هستم. هشت سال زمان کمی نیست و Na'Vi بخش بزرگی از زندگی من است، ولی اینک باید راه خود را جدا کنم. من از همه تشکر و قدردانی می‌کنم. به امید دیدار مجدد!

زندگی حرفه‌ای Dendi در دوتا با بازی در لیگ‌های آنلاین مختلف آغاز شد. سپس او به تیم DTS ملحق شد که یکی از بهترین تیم‌های Dota در آن زمان به حساب می‌آمد. وی مدت طولانی در این تیم حضور داشت تا اینکه در سال 2010 تصمیم گرفت به یک تیم جدید به نام Natis Vincere ملحق شود. جدا از اینکه Dendi بزرگ‌ترین بازیکن تیم خود محسوب می‌شد، او به یک نماد برای تیم Na'Vi تبدیل شد. برجسته‌ترین پیروزی او با تیم Na'Vi به اولین دوره رقابت‌های TI باز می‌گردد. در حقیقت، Na'Vi آن زمان قوی‌ترین ترکیب بازیکنان را در اختیار داشت و بر صحنه رقابت‌های دوتا حکمفرمایی می‌کرد.

امیدوار هستیم که هر چه زودتر شاهد بازگشت دوباره این بازیکن افسانه‌ای به صحنه رقابت باشیم.

Print
657 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x