Counter Strike : Global Offensive

نتایج مرحله گروهی مسابقات قهرمانی کشور در رشته CS:GO

نتایج مرحله گروهی مسابقات قهرمانی کشور در رشته CS:GO
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار CSGO

نتایج مرحله گروهی مسابقات قهرمانی کشور در رشته CS:GO

رقابت برترین‌های ایران

در اواخر سال 1397 شاهد برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در یکی از رشته‌های پرطرفدار ورزش‌های الکترونیک یعنی CS:GO بودیم که با برگزاری مجله ورزش‌های الکترونیک و نظارت و پشتیبانی انجمن ورزش‌های الکترونیک همراه بود. این مسابقات که با عنوان دومین دوره مسابقات قهرمانی کشور در یزد معرفی شده بود در 5 اسفند اولین روز مسابقات را در مرحله آنلاین و گروهی آغاز کرد تا برترین تیم‌های این مسابقات برای رسیدن به مرحله اصلی و لن در یزد با یکدیگر رقابت کنند. این مرحله از مسابقات با 4 گروه و حضور 13 تیم در هر گروه آغاز شد و فرمت برگزاری مسابقات BO1 و در فینال هر گروه BO3 بود.

در گروه یک این مسابقات شاهد صعود تیمی بودیم که که در بازی‌های خود موفق به شکست تمامی حربفان خود شده بود و حتی یک مپ را هم واگذار نکرده بود. تیم RunTime تیم برتر گروه اول با ارائه بازی‌های بی نقصی از خود موفق شد تا اولین تیمی باشد که مرحله لن این مسابقات در یزد صعود میکند.

در گروه دوم این مسابقات شاهد حضور یکی از تیم‌های محبوب ایران بودیم و مانند همیشه تیم For Glory نشان داد که لیاقت عنوان بهترین تیم ایران را دارد.این تیم در گروه دوم موفق به شکست تیم Dopamin با نتیجه 0-2 شد تا تیم دوم صعود کننده به یزد باشد. البته این تیم در ادامه از حضور در مسابقات انصراف داد و به جای این تیم شاهد حضور Dopamin در مرحله لن این مسابقات بودیم.

در گروه سوم این مسابقات نیز شاهد صعود تیم NBD به دور لن این مسابقات بودیم و این تیم نیز مانند دو تیم دیگر معرفی شده بدون باخت حتی یک مپ موفق به شکست تمامی حریفان خود شد تا سومین تیم صعود کننده به مرحله اصلی مسابقات باشد.

در آخر نیز آخرین تیم صعود کننده به مسابقات Silmaryon بود که با حضور بازیکنان محبوب و حرفه‌ای خود در تیم مانند Dant1k و Farsh1d موفق به شکست تمامی حریفان خود شد و به عنوان آخرین تیم به دور بعدی مسابقات قهرمانی کشور در یزد صعود کرد  تا در ادامه منتظر ادامه بازی‌ها در یزد باشیم.

مطلب قبلی تیم MIBR با برد تیم NiP به راه خود در مسابقات Katowice ادامه میدهد
مطلب بعدی جزئیات روز پایانی مسابقات قهرمانی کشور
Print
96 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x