Counter Strike : Global Offensive

نتایج مرحله لن مسابقات قهرمانی کشور یزد رشته CS:GO

نتایج مرحله لن مسابقات قهرمانی کشور یزد رشته CS:GO
آرش جهانی
/ دسته ها: اخبار CSGO

نتایج مرحله لن مسابقات قهرمانی کشور یزد رشته CS:GO

رقابت‌های پایانی میان 4 تیم برتر مسابقات

با اتمام مرحله گروهی و آنلاین مسابقات شاهد حضور 4 تیم در مرحله لن مسابقات بودیم تا با برگزاری مسابقات میان 4 تیم برتر این مسابقات قهرمان مسابقات در یزد مشخص شود.

شروع مسابقات در جمعه 17 اسفند با رویارویی تیم‌های RunTime و Dopamin و از سمتی دیگر NBD و Silmaryon شروع شد تا دو تیم بازنده برای رسیدن به مقام سوم و چهارم تلاش کنند و دو برنده این بازی‌ها در فینال این مسابقات یکدیگر را به چالش بکشند.

در بازی اول در دو مپ Inferno و Mirage برگزار شد که در هر دو مپ شاهد برد تیم Runtime با نتایج 4-16 و 6-16 باشیم و این تیم اولین تیم صعود کننده به فینال این مسابقات باشد و هر دو تیم منتظر حریف خود در بازی آخر خود بمانند.

در بازی دوم نیز این تیم Silmaryon بود که موفق به شکست حریف خود در مپ‌های Nuke و Cache با نتایج 8-16 و 12-16 شد و با اتمام این بازی دومین فینالیست این مسابقات معلوم شد تا در دو بازی آخر این مسابقات شاهد روبرو شدن Dopamin و NBD در بازی رده بندی و Runtime و Silmaryon در فینال این مسابقات باشیم.

در بازی رده بندی NBD با بازی زیبایی که از خود به نمایش گذاشت موفق به شکست تیم Dopamin در دو مپ Cache و Inferno با نتایج 6-16 و 8-16 شد تا عنوان تیم سوم این مسابقات را به نام خود ثبت کند و تیم Dopamin با مقام چهارم به کار خود در این مسابقات خاتمه دهد.

و اما آخرین بازی این مسابقات که یکی از زیباترین بازی‌های این مسابقات بود بین دو فینالیست این مسابقات برگزار شد تا بعد از روزها برگزاری مسابقات بلاخره شاهد مشخص شدن قهرمان این مسابقات باشیم. برخلاف باقی بازی‌های انجام شده در مرحله لن این بازی تنها به دو راند ختم نشد و دو تیم Runtime و Silmaryon در فینال این مسابقات لحظات مهیجی را درست کردند. این بازی که در سه مپ Mirage و Nuke و Overpass انجام شد با برتری تیم Runtime در مپ اول با نتیجه 13-16  همراه بود اما در ادامه این تیم Silmaryon بود که موفق به برد دو بازی دیگر شد و این تیم ادامه بازی‌هارا در دو مپ نام برده شده دیگر با نتایج 16-5 و 16-13 برنده شد تا در نهایت بعد از گذشت 7 روز مسابقات آنلاین و 1 روز مسابقات حضوری قهرمانی این مسابقات نصیب تیم Silmaryon شود و تیم جوان و مستعد Runtime نیز با مقام دوم به کار خود پایان دهد و پرونده این مسابقات نیز بعد از برگزاری مسابقاتی حرفه‌ای و دیدنی بسته شود.

مطلب قبلی جزئیات روز پایانی مسابقات قهرمانی کشور
مطلب بعدی تیم Silmaryon قهرمان کشور در رشته CSGO شد
Print
127 رتبه بندی این مطلب:
3/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x