Counter Strike : Global Offensive

مربی Zonic به دفاع از تیم Astralis پرداخت

مربی Zonic به دفاع از تیم Astralis پرداخت
رضا طالب نژاد
/ دسته ها: اخبار CSGO

مربی Zonic به دفاع از تیم Astralis پرداخت

از این اتفاقات عبور خواهیم کرد

مربی تیم Astralis به نام Zonic به دفاع از تیم خود پرداخت و در آخرین صحبتی که انجام داد سعی کرد تا با آرام کردن طرفداران این تیم، آن ها را به ادامه حمایت از Astralis دعوت کند. تیم Astralis که اخیرا رتبه اولی خود را در سایت HLTV از دست داده است مورد انتقاد بسیاری واقع شده است. البته به دلیل عملکرد فوق العاده آن ها در رویدادهای اخیر، سطح توقعات از این تیم بسیار بالا رفته است و این خود دلیل اصلی آن است که طرفداران با یک باخت و یک نتیجه بد در رویدادها به انتقاد از این تیم خوب دانمارکی می پردازند. Astralis، مسلما یکی از بهترین تیم های کانتراسترایک گلوبال آفنسیو در تمامی دوران ها است. به خصوص بعد از سال 2018 که آن ها روند ستاره شدن خود را ادامه دادند و بسیاری از رکورد ها از جمله شکست ناپذیری در نقشه De_nuke را به نام خود ثبت کردند. حال پس از ناکامی در چند رویداد آن ها مورد انتقاد شدید قرار گرفته اند و در این شرایط مربی تیم Astralis یعنی Danny ‘zonic’ Sørensen به حمایت از تیم خود پرداخته و بیانیه ای را منتشر کرده است. 

اولین اولویت من به عنوان یک رهبر و یک لیدر این است که بازیکنانم کار خود را به درستی انجام دهند و همیشه دنبال این بودم که مطمئن شوم بازیکنان در بهترین شرایط خود قرار دارند. آن ها مانند یک گروه با هم کار می کنند که در کنار هم کاملا سالم و باهوش عمل می کنند. 

 

همچنین Zonic علت عدم حضور تیم Astralis در برخی از رویدادها را عدم کیفیت و استانداردهای آن مسابقات و همچنین مشکلات سفر دانست. وی افزود: 

ما در آینده ای نزدیک ECS و EPL را در پیش داریم که تمام تلاشمان بر این است تا از جایگاه خود بتوانیم دفاع کنیم

 

پس از پیروزی Team Liquid در Dreamhack Masters Dallas، تیم Astralis از تیم شماره یک در رتبه بندی HLTV به رتبه دوم سقوط کرد. آنها اولین تیمی بودند که مجموعا یک سال در این رتبه حضور داشتند، اما Zonic می گوید که اولویت های آنها اکنون مسابقات بزرگ است. ما در نهایت Astralis را در عمل خواهیم دید و عملکرد آن ها مورد بررسی قرار میگیرد. همچنین لازم به ذکر است که دررویداد  فینال فصل هفتم ECS این تیم حضور خواهد داشت. 

مطلب قبلی تیم Liquid با پیروزی مقابل ENCE، قهرمان رویداد DreamHack Masters Dallas 2019 شد
مطلب بعدی قهرمانی فرانسوی ها در رویداد ECS SEASON 7 FINALS
Print
423 رتبه بندی این مطلب:
5/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x