Counter Strike : Global Offensive

مد Dota 2 تجربه جدیدی از CS:GO را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد

مد Dota 2 تجربه جدیدی از CS:GO را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد
امین حسین پور

مد Dota 2 تجربه جدیدی از CS:GO را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد

یکی از طرفداران فوق‌العاده با استعداد Counter Strike: Global Offensive توانسته است این بازی را با استفاده از یک مد Dota 2 از نو خلق کند. بعضی از تأثیرگذارترین بازی‌های رایانه‌ای ساخته‌شده تا کنون به وسیله مدها خلق شده‌اند. Valve به خصوص سابقه استقبال از این ساخته‌ها مانند مد Half-Life برای Counter Strike را دارد.

یک توسعه‌دهنده اوکراینی به نام Mark Mocherad بازی CS:GO را با استفاده از مد دوتا از نو خلق کرده است و بالأخره خواسته بسیاری از طرفداران را با قرار دادن بازی در موتور Source 2 شرکت والو برآورده کرده است، حتی اگر در اصل یک بازی تیراندازی اول شخص نباشد.

نام این مد Polystrike است

نام این مد Polystrike انتخاب شده است که نام مناسبی به لحاظ زیبایی‌شناسی و سبک هنری آمیخته با بازی کلاسیک می‌‌باشد. این توسعه‌دهنده قول تجربه پایداری را به طرفداران بازی‌های تیراندازی top-down (حالت نمایش از بالا به پایین) داده است و همچنین محیط بازی، اسلحه‌ها، افکت‌های صوتی، نقشه‌ها، مدها و حتی موارد بیشتری از بازی کلاسیک کانتر استرایک را از نو خلق کرده است.

بازی کانتر استرایک

Mocherad ویدئویی را در صفحه یوتیوب خود منتشر کرده است که قسمت‌هایی از بازی را به نمایش می‌‌گذارد. بازی در این ویدئو در یک کلام عالی به نظر می‌رسد. اگر از طرفداران بازی‌های تیراندازی top-down مانند Hotline Miami هستید، این بازی را نباید از دست بدهید. حتی اگر از طرفداران بازی‌های سبک FPS باشید، باز هم نمی‌توانید انکار کنید که این بازی چه قدر زیباست. هیچ کس نمی‌داند، شاید سبک جدید این مد بازیکنان جدیدی را وارد دنیای CS:GO کند.

مطلب قبلی تیم Liquid با پیروزی مقابل ENCE، فاتح رویداد IEM CHICAGO 2019 شد
مطلب بعدی آپدیت جدید CSGO و اختصاص رنک برای Danger Zone
Print
1016 رتبه بندی این مطلب:
5/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x