Counter Strike : Global Offensive

قهرمانی فرانسوی ها در رویداد ECS SEASON 7 FINALS

قهرمانی فرانسوی ها در رویداد ECS SEASON 7 FINALS
رضا طالب نژاد
/ دسته ها: اخبار CSGO

قهرمانی فرانسوی ها در رویداد ECS SEASON 7 FINALS

Vitality مقام نخست را کسب کرد

تیم Vitality با شکست تیم Furia در فینال توانست مقام نخست رویداد معتبر ECS SEASON 7 FINALS را کسب کند و خود را به عنوان یکی از مدعیان CSGO برای Major بعدی معرفی کند. بازی فینال در دو نقشه Inferno و OverPass انجام شد و می توان گفت فرانسوی ها با انجام یک بازی کاملا زیبا و مسلط توانستند به ترتیب با نتایج 16-9 و 16-4 از سد تیم FURIA گذر کرده و برنده جایزه 225 هزار دلاری این رویداد شوند. FURIA که یکی از تیم های آینده دار برزیل محسوب می شود در مراحل اول با گذر از سد تیم پر آوازه Astralis نگاه همگان را به سمت خود معطوف کرد. همچنین با توجه به اینکه دیگر مدعیان قهرمانی این رویداد یعنی تیم هایی مانند MIBR، NIP و NRG نتوانسته بودند نتایج خوبی را کسب کنند، انتظار می رفت آن ها در فینال روحیه بالاتری داشته باشند اما Vitality بازی را کاملا بسته بود و بازیکن جوان این تیم یعنی ZywOo با بازی زیبای خود در نقش اسنایپر توانست کار را برای تیمش آسان تر کند و ما شاهد یک بازی کاملا یک طرفه بودیم. این دو تیم در این رویداد بیش از حد انتظار واقع شدند و در جایی که هیچکس برای آن ها شانسی برای موفقیت قائل نبود توانستند خود را به فینال برسانند. 

 

 

درآخر Mathieu "ZywOo" Herbaut  باتوجه به نمایش بسیار زیبایی که در بازی از خود نشان داد، توانست به عنوان بهترین بازیکن رویداد ECS SEASON 7 FINALS انتخاب شود و جایزه MVP را دریافت کند. وی در مصاحبه ای که در آخر داشت، علت موفقیت تیمش را اینچنین توصیف کرد: 

ما فقط برنامه هایی را انجام دادیم که مربی تیم یعنی XTQZZZ برای ما تنظیم کرده بود

 

فینال این رویداد دارای صحنه های زیبایی بود که خلاصه آن را می توانید در کلیپ زیر و کانال رسمی مجله ورزش های الکترونیک در آپارات مشاهده کنید:  

 

 

مطلب قبلی مربی Zonic به دفاع از تیم Astralis پرداخت
مطلب بعدی تیم NRG بازیکن خود را نیمکت نشین کرد
Print
567 رتبه بندی این مطلب:
4/5

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x