Counter Strike : Global Offensive

شرکت HyperX همکاری خود با Faceit را در زمینه برگزاری مسابقات ورزش‌های الکترونیک ادامه میدهد

شرکت HyperX همکاری خود با Faceit را در زمینه برگزاری مسابقات ورزش‌های الکترونیک ادامه میدهد
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار CSGO

شرکت HyperX همکاری خود با Faceit را در زمینه برگزاری مسابقات ورزش‌های الکترونیک ادامه میدهد

مسابقات فصل 7 و 8 در کنار این شرکت

شرکت HyperX از اسپانسرهای رسمی است که در مسابقات قهرمانی ورزش‌های الکترونیک فصل 7 و 8 با Faceit همکاری خواهد داشت و این برای بار دوم است که این شرکت با Faceit در برگزاری میجور بازی CSGO همکاری میکند و اولین تجربه همکاری این دو با یکدیگر در میجور لندن در همین رشته در سال 2018 بوده است.

این شرکت قرار است که در مسابقات قهرمانی ورزش‌های الکترونیک که در راه است با ارائه کیبورد و موس و میکروفون و موارد این چنینی فصل 7 و 8 این بازی را در کنار Faceit حضور داشته باشد و این شرکت در کنار همکاری خود در این مسابقات قسمت خبری اختصاصی مربوط به این مسابقات را با نام XFactor Play of the Game راه اندازی میکند که در این بخش بهترین بازی‌های هر روز اعلام میگردند و تا به الان اطلاعات دقیق تری از جزئیات این بخش منتشر نشده است.

اولین بار این رویداد Faceit در سال 2015 برگزار شد که باز هم در رشته CSGO بود و حالا بعد از چهار سال شاهد برگزاری فصل 7 این مسابقات هستیم که جایزه آن 500 هزار دلار اعلام شده است. مسابقات و فینال این رویداد در لندن و شهر Wenbley برگزار میشود و تاریخ برگزاری مسابقات 8 و 9 ژوئن اعلام شده است.

طبق اطلاعات منتشر شده از سمت Faceit فصل ششم این مسابقات از پربازدیدترین رویدادها بوده و در YouTube رکورد 3.2 میلیون ساعت بازدید برای این مسابقات ثبت شده است.

شرکت HyperX برای اولین بار در سپتامیر سال 2018 همکاری خود را با Faceit شروع کرد که در این همکاری شاهد برگزاری مسابقات باشگوهی در انگلستان بودیم و به واسطه این همکاری شرکت HyperX اسپانسری تیم‌هایی مانند C9 را به عهده گرفت. مسابقات سال قبل با جایزه 1 میلیون دلاری همراه بود و مسابقات در توییچ موفق به کسب 1 میلیون بازدید شده بود.

مطلب قبلی شروع رویدادی جدید در سایت HLTV با نام Fantasty Game
مطلب بعدی قزاق ها فاتح DreamHack Open 2019 در برزیل
Print
537 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x