Counter Strike : Global Offensive

جزئیات روز پایانی مسابقات قهرمانی کشور

جزئیات روز پایانی مسابقات قهرمانی کشور
محمد رضا صفری

جزئیات روز پایانی مسابقات قهرمانی کشور

معرفی مجموعه ایستگاه بازی، هتل محل اقامت و برنامه های دیگر

مجموعه ایستگاه بازی یا PS ARENA  در تاریخ ۹۳/۳/۳ با عنوان “ایستگاه بازی” به عنوان اولین گیم نت نسل هشتم در ایران شروع به کار کرد. این مجموعه با تشکیل تیم فیفا در شهر یزد و با برگزاری مسابقات FIFA برای اولین بار در استان یزد با همراهی و استقبال فراوان روبرو شد. سپس با گسترش این مجموعه و اضافه کردن دستگاه های رایانه تیم کانتر استرایک تشکیل داده شد.
از بزرگ ترین اهداف PSGAME رشد و تربیت بازیکن در رشته های fifa, pes, counter strikedota2 می‌باشد که تا امروز موفق عمل کرده‌ است.
در ابتدای سال ۹۶ این مجموعه با تغیبر نام از PSGAME به PSARENA با اهداف بزرگتر تصمیم به افزایش فضای کاری و مجهز کردن امکانات در سطح روز دنیا به سطح ایده آل خود نزدیک شد.

مجموعه ایستگاه بازی یکی از مجهزترین و بزرگترین گیم سنتر های ایران و آسیا می باشد. وجود سیستم های مجهز و قدرتمند و همچنین مکان اختصاصی شده برای یک گیم سنتر، این مجموعه را به یک رقیب قوی برای همتایان آسیایی خود تبدیل کرده است. در ادامه ویدئو معرفی مجموعه ایستگاه بازی را می توانید مشاهده کنید.

 

 

مجموعه ایستگاه بازی امسال با میزبانی مسابقات قهرمانی کشور در رشته CSGO گام بزرگی را در پیشبرد صنعت گیم ایران برداشت و با برنامه ریزی های دقیق و بعضا برای اولین بار در ایران میخواهد فصل جدیدی از برگزاری مسابقات را در ایران آغاز نماید. در ادامه به بررسی برنامه های مجموعه PS ARENA میپرازیم.

 

محل اسکان بازیکنان

انتخاب هتلی با سبک بومی و محلی، قطعا یکی از انتخاب های به جا و ماندگار مجموعه ایستگاه بازی است. چرا که علاوه بر رونق صنعت گردشگری در شهر یزد این فرصت را به بازیکنان رشته ورزش های الکترونیک میدهد تا با حال و هوای این شهر تاریخی نیز آشنا شوند.

خانه باران شهر یزد (Yazd Rain House)  قبلا با نام "خانه صبری" شناخته می شده است که توسط مالک جدید آن تغییر نام یافته و هم اکنون با نام خانه باران شناخته می شود. علت این تغییر نام مشکل کمبود همیشگی آب در شهر یزد و یادآوری آن به مردم می باشد. به گفته آقای عباس مهدی نژاد مالک فعلی این ساختمان، این نام گذاری به اعتقادات و رسوم دیرینه مردم یزد برمیگردد چرا که هم اکنون نیز برای بارش باران دعا میکنند.

قلبی پر از عشق و دستانی هنرمند؛ ایرانیان همیشه در هنر سرآمد بوده اند و پس از قرن ها و پس از نسل ها همچنان هنر دست ایرانیان در تمامی جهان خریدار دارد. اما این هنر همیشه نیازمند حمایت مردم است. بازار صنایع دستی خانه باران اقلام مختلفی را از سراسر ایران گرد آورده و به مشتریان خود عرضه میکند.

با حضور در شهر یزد، شما را به تماشای 360 درجه این شهر از پشت بام این عمارت زیبا دعوت میکنیم. سرویس کافی شاپ نیز در تمام روز های هفته از 9 صبح تا 11 شب سرویس های خود را ارائه می کند.

تاریخ و زمان ورود بازیکنان و کادر برگزاری به هتل روز پنج شنبه 16 اسفند ماه ساعت 20 می باشد که تاریخ تحویل هتل نیز روز 17 اسفند ماه پس از پایان مسابقات و در ساعت 20 می باشد.

پس از تحویل اتاق ها و حضور همه بازیکنان، خانه باران شهر یزد میزبان وعده شام بازیکنان خواهد بود.

 

برنامه برگزاری

ساعت 8 صبح روز جمعه 17 اسفند سرویس حمل و نقل بازیکنان به محل اسکان آنها میرود و بازیکنان را به محل برگزاری مسابقات منتقل می کند. ساعت 9 صبح مسابقات آغاز خواهد شد و 2 مسابقه اول پیش از ناهار برگزار می شود. حدود ساعت 13 مجددا سرویس حمل و نقل اختصاصی مجموعه ایستگاه بازی، بازیکنان را به محل هتل جهت صرف ناهار منتقل خواهد کرد و پس از صرف ناهار مجددا بازیکنان را به مجموعه بازمیگرداند.

بازی ها و مراسم اهدای جوایز با حضور کادر فنی مجموعه مجله ورزش های الکترونیک به عنوان مجری مسابقات، ریاست انجمن ورزش های الکترونیک جناب آقای یعقوبی، نماینده شرکت MSI و مدیریت مجموعه ایستگاه بازی جناب آقای نائینی، تا ساعت 20 ادامه خواهد داشت. 

 

همچنین قرعه کشی مسابقات، روز چهارشنبه 15 اسفند ماه از کانال آپارات، تلگرام، توییتر و اینستاگرام  مجله ورزش های الکترونیک پخش خواهد شد.

مطلب قبلی نتایج مرحله گروهی مسابقات قهرمانی کشور در رشته CS:GO
مطلب بعدی نتایج مرحله لن مسابقات قهرمانی کشور یزد رشته CS:GO
Print
359 رتبه بندی این مطلب:
1/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x