Counter Strike : Global Offensive

تیم N.B.D قهرمان اولین دوره تورنومنت Assault شد

تیم N.B.D قهرمان اولین دوره تورنومنت Assault شد
محمد رضا صفری
/ دسته ها: اخبار CSGO

تیم N.B.D قهرمان اولین دوره تورنومنت Assault شد

تیم Pure Souls در جایگاه دوم

پس از 6 روز رقابت نفس‌گیر دیروز و در آخرین روز تورنومنت Assault تیم NBD توانست با نتیجه 2 بر 1 تیم Pure Souls را شکست دهد و قهرمان اولین دوره این مسابقات شود.

در مپ اول که به انتخاب تیم ها مپ Nuke بود تیم NBD توانست با یک نتیجه نزدیک تیم Pure souls را شکست دهد و برنده این مپ شود. تیم Pure souls نیز بازی بسیار خوب و زیبایی رو از خود به نمایش گذاشت اما در نهایت تیم NBD بود که توانست با اختلاف 3 راند برنده این مپ شود.

در بازی دوم که مپ Overpass انتخاب شده بود تیم Pure Souls توانست با یک بازی بسیار جذاب و نفس گیر با نتیجه 16 بر 14 برنده این بازی شد تا همچنان خودش را در گردونه رقابت حفظ کند. این بازی که با نتیجه بسیار نزدیک 16 بر 14 به اتمام رسید صحنه های بسیار زیبا و جذابی داشت که میتوانید از طریق streamg بازپخش آن را مشاهده کنید.

در مپ آخر که Mirage انتخاب شده بود تیم NBD توانست از موقعیت هایی که برایش به وجود آمده بود بهترین استفاده را بکند و در دیداری حساس و جذاب با نتیجه 16 بر 9 برنده این بازی شود تا قهرمان این دوره از این مسابقات لقب گیرد.

 

همانطور که بارها اشاره شد هر دو تیم با شایستگی کامل به فینال این دوره از رقابت ها رسیده بودند و در دیدار فینال نیز بازی بسیار نزدیک و جذابی رو از هر دو تیم دیدیم اما در نهایت تیم NBD توانست قهرمان این دوره از مسابقات شود.

در زیر میتوانید استریم بازی فینال را به مدت 3 ساعت و نیم مشاهده نمایید.

ضمنا مصاحبه مجله ورزش های الکترونیک با Ashil لیدر تیم NBD به زودی منتشر میشود که پیشنهاد میکنم حتما مطالعه کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 
مطلب قبلی گزارش روز پنجم تورنومنت Assault
مطلب بعدی تیم Astralis گروگان موفقیت‌های خود
Print
2764 رتبه بندی این مطلب:
5/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x