Counter Strike : Global Offensive

تیم Astralis گروگان موفقیت‌های خود

تیم Astralis گروگان موفقیت‌های خود
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار CSGO

تیم Astralis گروگان موفقیت‌های خود

Astralis خاطره‌ای فراموش نشدنی

در سال 2018 شاهد بازی‌ها و عملکرد خوبی از تیم astralis بودیم که نتیجه این تلاش‌ها چیزی جز کسب قهرمانی‌های پیاپی این تیم در بیشتر مسابقات csgo نبود و این تیم به یکی از غول‌های شکست ناپذیر این رشته از ورزش‌های الکترونیک تبدیل شد. یکی  از موفقیت‌های بزرگ این تیم در سال 2018 قهرمانی در  مسابقات faceit London 2018  بوده است و طرفداران این تیم هر روز بیشتر از دیروز شد.

این تیم در حال حاضر بهترین تیم رشته csgo است و با رقبای دیگر خود در رده‌های پایین تر فاصله زیادی دارد و موفقیت‌های این تیم به شکلی رخ داده است که ممکن است هیچگاه هیچ تیمی نتواند در آینده رکورد قهرمانی‌های پیاپی این تیم را به دست بیاورد. این تیم با قهرمانی خود در مسابقات faceit 2018 ثابت کرد که به دنبال چیزی فراتر از مسابقات faceit است و این موضوع در مسابقات esl توسط این تیم ثابت شد. جایی که این تیم در مسابقات esl کاری کرد که طرفداران این تیم بعضی از نتایج ضعیف این تیم در گذشته را فراموش کنند.

گرچه این تیم در مسابقات esl  موفق به کسب مقام اول نشد اما این مسابقات با حذف شدن تیم‌های بزرگ دیگری هم همراه بود که این موضوع بزرگترین شک مسابقات csgo در تمام  دوران این بازی بود. اما چیزی که در مورد این تیم مهم است این است که با وجود حذف شدن از مسابقات esl تمامی طرفداران از بازی زیبای این تیم تمجید میکردند و این حذف شدن اهمیت زیادی نداشت چراکه این تیم به مدت 64 هفته جزو بهترین تیم این رشته در سایت hltv بود.

رکوردی که شاید هر تیمی آرزوی رسیدن به آن را دارد اما هیچ تیمی موفق به کسب آن نشده است. در این مدت با وجود حذف این تیم از مسابقات esl شاهد هیج گونه نقد منفی در مورد این تیم از هیج سایت یا کارشناسی نبودیم که این مورد میتواند دلیل بزرگی برای بهترین بودن این تیم باشد.

با وجود اینکه این تیم در زمانی مورد فشار اسپانسر تیم و نقد افراد بود اما این اتفاقات تاثیری بر روی بازیکنان این تیم نداشت و این تیم هر روز به دنبال پیشرفت و رفع عیب‌های خود بود. نکته آخری که در مورد این تیم قابل گفتتن است این است که این تیم با داشتن انگیزه بالا و پیدا کردن استعداد‌های این بازی درحال رسیدن به بهترین‌هاست و طرفداران این بازی بیشتر از دیروز منتظر کسب قهرمانی این تیم در مسابقات پیش رو در سال 2019 هستند.

مطلب قبلی تیم N.B.D قهرمان اولین دوره تورنومنت Assault شد
مطلب بعدی مافیای CS:GO در ایران؛ توهم یا واقیعت
Print
1102 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x