Counter Strike : Global Offensive

تیم ورزش الکترونیک کشورمان ظهر امروز ایران را به مقصد تایوان ترک کرد

تیم ورزش الکترونیک کشورمان ظهر امروز ایران را به مقصد تایوان ترک کرد
مهرداد ولی زاده
/ دسته ها: اخبار CSGO

تیم ورزش الکترونیک کشورمان ظهر امروز ایران را به مقصد تایوان ترک کرد

بازی‌های IeSF 2018 از 18 آبان شروع خواهند شد

کاروان تیم ایران که متشکل از بازیکنان سه رشته Tekken 7، League of Legends و Counter Strike: Global Offensive می‌شود ظهر امروز به سمت تایوان حرکت کرد. بازیکنان ورزش الکترونیک ایران قرار است از 18 آبان در محل برگزاری دهمین دوره مسابقات Esports World Championship Kaohsiung حضور یابند و با رقبای خود روبرو شوند.

تیم For Glory طبق جدیدترین اخبار کانتر استرایک گلوبال آفنسیو بعد از قرار گرفتن در گروه D رشته CSGO با کشورهای سوئد و پرتغال هم گروه شده است. نماینده ایران در صورت قرار گرفتن بین دو تیم برتر گروه شانس صعود به مرحله حذفی مسابقات را خواهد داشت. مرحله گروهی این رویداد قرار است از 15 آبان شروع شود و تیم‌های صعود کننده از 18 آبان در مرحله بعدی به کار خود ادامه خواهند داد. مجموع جوایز این رویداد 20،000 دلار است که برای 26 تیم حاضر در مرحله اصلی در نظر گرفته شده است و به سه تیم برتر تعلق دهمین دوره مسابقات Esports World Championship Kaohsiung تعلق خواهد گرفت.

نماینده جمهوری اسلامی ایران که با نام For Glory در این رویداد حضور پیدا کرده است متشکل از افراد زیر است:

  •  آرش "Rashness" سروش (کاپیتان) 
  •  امیرعطا "x1ron" بافنده 
  •  مهران "Myth" خاتمی 
  •  مسعود "mRmN" نصیری 
  •  محمد "Shawn" حسینی 

لازم به ذکر است که Rashness، x1ron و mRmN در سال گذشته شانس حضور در مسابقات WESG APAC Final را نیز داشته‌اند و با توجه به داشتن چنین تجربه‌ای به نظر می‌رسد که تیم ایران شانس خوبی برای صعود به مرحله بعدی داشته باشد.

 

 

مرحله اصلی این رویداد که از 18 ابان شروع می‌شود به صورت مستقیم بر روی پلتفرم توییچ استریم خواهد شد که در پایان همین مطلب می‌توانید در زمان برگزار مسابقات به مشاهده آن بپردازید.

 

مطلب قبلی تیم های G2 و Kinguin در دومین روز از مسابقات Summit3 حذف شدند
مطلب بعدی ثبت‌نام مسابقات انجمن برای بانوان فعال در دو رشته CSGO و Hearthstone شروع شد
Print
407 رتبه بندی این مطلب:
5/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x