Counter Strike : Global Offensive

تیم‌های حاضر در فصل 2019-2020 DPC : آمریکای شمالی و جنوبی

تیم‌های حاضر در فصل 2019-2020 DPC : آمریکای شمالی و جنوبی
ربابه عبدالهی
/ دسته ها: اخبار Dota2

تیم‌های حاضر در فصل 2019-2020 DPC : آمریکای شمالی و جنوبی

نمایندگان منطقه آمریکای شمالی و جنوبی در DPC 2019-2020

ایجاد تغییرات در سازماندهی تیم‌ها پیش از آغاز فصل 2019-2020 Dota Pro Circuit به پایان رسیده است و اینک تیم‌ها آماده هستند تا در اولین دور Major رقابت‌ها به میدان بروند. با توجه به اینکه اولین دور رقابت‌های qualifier فصل جدید از امروز 5 اکتبر آغاز می‌شود، در اینجا می‌خواهیم نگاهی به تیم‌های برتر از هر منطقه داشته باشیم که در رقابت‌های این فصل شرکت خواهند کرد و ابتدا با منطقه‌ی آمریکای شمالی و جنوبی شروع می‌کنیم.

 

 

تیم Evil Geniuses

Evil Geniuses با ملحق شدنRoman "RAMZES666" Kushnarev از تیم Virtus.pro و و Abed Azel "Abed" Yusop از تیم Fnatic به این تیم شاهد یکی از بزرگ‌ترین تغییرات در ترکیب اعضای تیم خود بود. این بازیکنان به ترتیب جایگزین Gustav "s4" Magnusson و Sumail "SumaiL" Hassan شدند. اگرچه جدایی s4 تا حدودی قابل پیش‌بینی بود اما جدا شدن SumaiL از تیمی که او مسیر حرفه‌ای خود را با آن شروع کرده بود و به قهرمانی آن در مسابقات The International 2015 کمک کرده بود، مطمئناً چنین نبود. این حرکت EG نشان می‌دهد که فارغ از نتیجه، این تیم دیگر به طور کامل گرداگرد Artour "Arteezy" Babaev خواهد چرخید. در حالی که اضافه شدن Abed و RAMZES666 در حال حاضر باعث به وجود آمدن پرسش‌های زیادی در مورد ارتباطات و تعاملات تیم شده است، اما مسئله‌ی مهم دیگر این است که آیا فضای کافی برای شروع به کار Arteezy، Abed، RAMZES666 و Andreas "Cr1t-" Nielsen وجود خواهد داشت یا خیر. با اینکه در حال حاضر روی کاغذ EG مدعی قدرتمندی است، اما کاپیتان تیم Tal "Fly" Aizik برای کسب موفقیت تیم باید تلاش زیادی به خرج دهد.

ترکیب اعضای تیم EG:

 1. Artour "Arteezy" Babaev
 2. Abed Azel "Abed" Yusop
 3. Roman "RAMZES666" Kushnarev
 4. Andreas "Cr1t-" Nielsen
 5. Tal "Fly" Aizik

 

تیم Quincy Crew

اگرچه منطقه‌ی آمریکای شمالی (NA) مدت‌هاست که زمین بازی EG است، ولی سلطنت آن‌ها بر این منطقه توسط یکی از بازیکنانی به چالش کشیده خواهد شد که در وهله اول به آن‌ها کمک کرد تا فرمانروایی خود را برپا کنند. SumaiL به تنهایی برای بالا بردن سطح یک تیم به حداقل tier-1.5 کافیست، اما حالا چنانچه او با بازیکنانی احاطه شده باشد که سال‌هاست به عنوان دومین تیم برتر منطقه‌ی NA شناخته می‌شوند، پس می‌توان گفت که با یک تیم مدعی روبرو هستیم. مطمئناً تا زمانی که SumaiL خود را به طور کامل با بازی در پوزیشن 1 تطبیق دهد، مشکلاتی وجود خواهد داشت. همچنین Yawar "YawaR" Hassan به عنوان آفلینر بازی خواهد کرد تا به او برای تطبیق با پوزیشن خود کمک کند. با این وجود، آن‌ها بازیکنان توانمند زیادی در اطراف خود خواهند داشت و تعاملات آن‌ها با توجه به اینکه چهار نفر از پنج بازیکن در ترکیب Quincy Crew قبلاً در مقاطعی تجربه بازی در کنار هم را داشته‌اند، زیاد مسئله‌ای نخواهد بود. در یک کلام، مراقب این تیم باید بود!

ترکیب اعضای تیم Quincy Crew:

 1. Sumail "SumaiL" Hassan
 2. Quinn "Quinn" Callahan
 3. Yawar "YawaR" Hassan
 4. Arif "MSS" Anwar
 5. Avery "SVG" Silverman

 

تیم J.Storm

J.Storm یک بار دیگر با رهبری بازیکن کهنه کار و قهرمان رقابت‌های بزرگ TI سال 2015 با تیم EG یعنی Clinton "Fear" Loomis به میدان می‌رود، چرا که کاپیتان سابق این تیم Sivatheeban "1437" Sivanathapillai به خاطر بروز مسائلی در رابطه با تعهدات شخصی از J.Storm جدا شده است. این در حالیست که Roman "Resolut1on" Fominok نیز چندی پیش این تیم را به مقصد Virtus.pro ترک کرد. Joel Mori "MoOz" Ozambela و Braxton "Brax" Paulson جایگزین این بازیکنان خواهند شد و David "Moo" Hull دوباره در پوزیشن 1 بازی خواهد کرد. با توجه به اینکه تیم‌های EG و Quincy Stack برای کسب عنوان برترین تیم منطقه‌ی NA رقابت خواهند کرد، J.Storm احتمالاً جای خالی باقی‌مانده از امثال تیم‌هایی مانند Forward Gaming و CompLexity Gaming را پر خواهد کرد. اما J.Storm با ترکیبی از بازیکنان ماهر و آینده‌دار می‌تواند به مصاف بهترین تیم‌ها برود و حتی ممکن است شگفتی‌ساز شود.

ترکیب اعضای تیم J.Storm:

 1. David "Moo" Hull
 2. Leon "Nine" Kirilin
 3. Braxton "Brax" Paulson
 4. Joel Mori "MoOz" Ozambela
 5. Clinton "Fear" Loomis

 

تیم Fighting Pepegas

Fighting Pepegas فارغ از اینکه نتیجه چه باشد، توسط کاپیتان آن‌ها Jacky "EternaLEnVy" Mao تجسم پیدا خواهد کرد. EterbaLEnVy هیچ موقع قابل پیش‌بینی نبوده است و آنچه می‌توانیم از تیم جدید تحت رهبری او انتظار داشته باشیم، احتمالاً همین مسیر را دنبال خواهد کرد. اگرچه این تیم بازیکنانی دارد که در گذشته به افتخارات بزرگی دست یافته‌اند، مانند Kurtis "Aui_2000" Ling و David "MoonMeander" Tan، اما بسیاری آن‌ها را تحلیل‌رفته و تضعیف‌شده تلقی می‌کنند. فقط Jonathan "Bryle" Santos De Guia با J.Storm و Jingjun "Sneyking" Wu با ترکیب سابق Forward Gaming مفتخر به کسب عنوانی در فصل گذشته نشده‌اند. با این وجود، استعداد غیر قابل انکاری در بازیکنان تیم Fighting Pepegas وجود دارد و آن‌ها احتمالاً به بعضی از حریفان غلبه خواهند کرد. جالب خواهد بود که ببینیم آیا EE و اسکواد او می‌توانند فراتر از این رو به جلو حرکت کنند یا خیر.

ترکیب اعضای تیم Fighting Pepegas:

 1. Jacky "EternaLEnVy" Mao
 2. Jonathan "Bryle" Santos De Guia
 3. David "MoonMeander" Tan
 4. Jingjun "Sneyking" Wu
 5. Kurtis "Aui_2000" Ling

 

تیم Team Anvorgesa

پس از فراتر رفتن از انتظارات و کسب جایگاه هفتم – هشتم در مسابقات The International 2019 زیر پرچم Infamous، K1 Hector، Chris Luck، Wisper، Scofield و Stinger این تشکیلات را ترک کردند تا به طور مستقل تحت عنوان تیم Team Anvorgesa بازی کنند. آن‌ها همچنان بزرگ‌ترین امید منطقه‌ی آمریکای جنوبی در صحنه‌ی رقابت‌های دوتا به شمار می‌آیند. انتظار می‌رود که تیم Anvorgesa سبک و شیوه بازی منحصر به فرد خود را که در مسابقات TI9 به نمایش گذاشت، ادامه دهد. با توجه به تداوم پیشرفت K1 Hector، Chris Luck و Scofield و بهبود تعاملات و افزایش تجربه، آن‌ها ممکن است حتی بتوانند به سطح tier-1 دست پیدا کنند. اگرچه آن‌ها در حال حاضر یک تیم tier-2 هستند، ولی به راحتی می‌توان گفت که آن‌ها بهترین شانس منطقه‌ی SA تا به اینجا هستند.

ترکیب اعضای تیم Team Anvorgesa:

 1. Hector Antonio "K1 Hector" Rodriguez
 2. Jean Pierre "Chris Luck" Gonzales
 3. Adrian "Wisper" Cespedes Dobles
 4. Elvis "Scofield" De la Cruz Pena
 5.   Steven "Stinger" Vargas

 

تیم Infamous

Infamous پس از اینکه بیشتر فصل 2018-2019 را با بازیکنانی از مناطق مختلف پشت سر گذاشت، حالا باید با چهره‌های آشنا برای شرکت در مسابقات این فصل آماده شود. Mariano "Papita" Caneda، Benjamin "Benjaz" Lanao و Sebastian "Robo-Z" Cerralta یک بار دیگر به تیم Infamous بازگشته‌اند. با توجه به سابقه‌ی این تیم به سختی می‌توان انتظارات را از آن‌ها پایین آورد، ولی بازیکنان تیم Anvorgesa نشان دادند که هیچ کس نمی‌تواند منطقه‌ی SA را به حساب نیاورد. با ترکیبی از بازیکنان قدیمی و استعدادهای جدید، می‌توانیم امیدوار باشیم که Infamous بتواند برای بار دیگر با یک اسکواد قدرتمند در صحنه‌ی رقابت‌ها حاضر شود.

ترکیب اعضای تیم Infamous:

 1. Christian "Alucard" Kimura
 2. Sebastian "Robo-Z" Cerralta
 3. Benjamin "Benjaz" Lanao
 4. Alexi "sl4d1n" Cepeda
 5. Mariano "Papita" Caneda
Print
828 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x