Counter Strike : Global Offensive

انجمن بازیکنان Counter-Strike تشکیل شد

انجمن بازیکنان Counter-Strike تشکیل شد
نوید زینل نیا
/ دسته ها: اخبار CSGO

انجمن بازیکنان Counter-Strike تشکیل شد

حدود 90 بازیکن سطح اول Counter-Strike در دنیا، به انجمن بازکنان این بازی ملحق شده‌اند. حالا، 7 بازیکن حاضر شده‌اند تا نامشان به عنوان بازیکنان انجمن منتشر بشود.

طی چند سال اخیر، این موضوع در جامعه CS:GO زیاد مطرح شده است و اتحادیه به این نتیجه رسیده است که به خواسته‌های بازیکنان رسیدگی کند. این انجمن با نام انحصاری CSPPA فعالیت خواهد کرد.

CSPPA سال گذشته توسط بازیکن قدیمی ورزش‌های الکترونیک اسکات "SirScoots" اسمیت با همکاری سازمانی با نام Danish Elite Athletes Association و بازیکنی به نام آندرس "Xyp9x" هویسلت، راه‌اندازی شد.

طبق بیانیه CSPPA، هفت بازیکن، که دو تن از آن‌ها در 20 بازیکن برتر سایت HLTV در سال 2017 قرار دارند، با نام بردن از آن‌ها و شروع فعالیتشان در این انجمن موافقت کردند.

نام 7 بازیکن حاضر در CSPPA عبارت است از:

 آندرس "Xyp9x" هویسلت
 اپیتاسیو "TACO" ده ملو
 تاریک "Tarik" سلید
 جاناتان "Elige" جابلونوفسکی
 جوردن "N0thing" گیلبرت
 کریس "ChrisJ" دی جونگ
 نیتن "-NBK" اشمت

عملکرد روزانه CSPPA، عبارت است از مشاوره حقوقی بازیکنان، که توسط Michael Doi و Mads Oland، مدیرعامل شرکت Danish Elite Athletes Association صورت می‌گیرد. طبق گفته‌های Doi، هرکدام از اعضای انجمن، یک هیات مدیره جدید را تشکیل خواهد داد.

 

 

Doi اعلام کرد که بزرگترین دست آورد این انجمن، کمک به بازیکنان و همفکری در مورد بستن قرارداد با سازمان‌های مختلف است. این خیلی مهم است که تمام بازیکنان CS:GO یک صدا بشوند، و مسلما از این یک دستگی، کل صنعت ذینفع خواهد بود.

Doi اضافه کرد، با توجه به شرایط عضویت، بازیکنانی که قرارداد دارند و یا به دنبال بستن قرارداد با تیم‌های حرفه‌ای Counter-Strike هستند تا در رقابت‌های دسته بالا شرکت کنند، واجد شرایط عضو شدند در CSPPA هستند.

این انجمن هنوز روند کاری خود را جهت تکمیل شدن طی می‌کند. آن‌ها به دنبال این موضوع هستند تا تمامی بازیکنان حال حاضر را وارد انجمن کنند تا از تصحیلات آن برخوردار شوند.

کمپانی دانمارکی Danish Elite Athletes ASsociation هم در حال انجام همین کار در زمینه ورزش‌های الکترونیک کشورش است.

انجمن و مدیرعامل آن Mads Oland ادعا دارند، که تجربه جمع‌آوری بازیکنان بین‌المللی، بخشی از هیت مدیره FIFPro، یعنی انجمن بین‌المللی بازیکنان فوتبال خواهد بود. همچنین همکاری خودشان را با سازمان جهانی Umbrella نیز ادامه خواهند داد.

Oland و Doi عضو Spillerforeningen، یکی از اتحادیه‌های فوتبالیست‌‌های دانمارکی نیز هستند. در سال‌های گذشته، این اتحادیه به انجام تمامی قراردادهای بازیکنان و تیم‌ها، که مربوط به انجمن می‌شود، کمک کرده است.

 

منبع: HLTV

مطلب قبلی Morelz در IEM Shanghai برای Virtus Pro بازی خواهد کرد
مطلب بعدی تیم Liquid نماینده روس‌ها را در هم کوبید
Print
338 رتبه بندی این مطلب:
5/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x