Counter Strike : Global Offensive

اخبار کانتر استرایک گلوبال آفنسیو

بازیکنان تیم Space Soldiers (رشته CS:GO) تیم خود را ترک کردند!

ترک‌ها به دنبال خانه‌ای جدید هستند

ادوین آزادمهر 0 16 رتبه مطلب: بدون رتبه

بازیکنان تیم Space Soldiers که در مسابقات اخیر خود به‌شدت ضعیف حاضرشده بودند جدایی خود را به‌طور رسمی اعلام کردند و درنهایت در بازار نقل و انتقالات برای پیدا کردن تیم جدید حضور خواهند داشت.

فینالیست‌های تورنومنت ESL One New York مشخص شدند

فردا قرار است فریادهای "Lets go Liquid" و "USA" سالن تورنومنت را منفجر کند

مهرداد ولی زاده 0 87 رتبه مطلب: 5/0

دو تیم Mousesports و Team Liquid به فینال مسابقات ESL One در نیویورک راه پیدا کردند. بارکلیز سنتر قرار است فردا میزبان طرفداران بازی کانتر استرایک گلوبال آفنسیو باشد و این بار دو تیم موزاسپرتز و لیکویید قرار است برای سهمی از مجموع جوایز این رویداد که 250,000 دلار است، با یکدیگر روبرو شوند.

چگونه Frag Movies می‌تواند به پیشرفت تورنمنت‌های CS:GO کمک کند

افزایش بازدید و طرفدار

نوید زینل نیا 0 53 رتبه مطلب: بدون رتبه

اخیرا به این موضوع اشاره شد که تورنمنت‌های Major در CS:GO با قدرت بیشتری برگزار می‌شود. در آن زمان به نظر می‌رسید که شوهای Cosplay دلیل این باشد، ولی متوجه شدیم که یک دلیل دیگر نیز می‌تواند داشته باشد.

اولین حضور بانوان ایرانی در مسابقات جهانی قطعی است

تیم ملی کانتر استرایک گلوبال آفنسیو بانوان ایران قرار است راهی مرحله انتخابی مسابقات WESG شود

مهرداد ولی زاده 6 368 رتبه مطلب: 3/5

با نزدیک‌تر شدن به زمان برگزاری مرحله انتخابی WESG IRAN خبرهای جدیدی به گوش می‌رسد. اولین خبر خوب برای علاقه‌مندان بازی Pro Evolution Soccer بود که قرار است در فصل 2018-2019 در بین رشته‌های این رویداد قرار گیرد و حالا خبر از اعزام مستقیم تیم ملی بانوان Counter Strike: Global Offensive ایران به مرحله WESG APAC را شاهد هستیم.

رنکینگ تیم‌های برتر کانتر استرایک گلوبال آفنسیو در شهریور 97

صدرنشینی دانمارکی‌ها

مهرداد ولی زاده 0 254 رتبه مطلب: 3/0

تیم‌های برتر رنکینگ سایت hltv معرفی شدند. این سایت هر ماه لیست تیم‌ها را بر اساس دستاوردهای هر سازمان رده‌بندی و منتشر می‌کند که تیم دانمارکی Astralis با صدرنشینی در شهریور ماه به عنوان بهترین تیم بازی :Counter Strike Global Offensive در جهان، معرفی شد.

RSS
12345انتها