Clash Royale

فصل دوم لیگ کلش رویال با جوایز بیشتر در راه است

فصل دوم لیگ کلش رویال با جوایز بیشتر در راه است
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار Clash Royale

فصل دوم لیگ کلش رویال با جوایز بیشتر در راه است

شروع دوباره لیگ

سوپرسل در این هفته اخباری در مورد فصل جدید لیگ کلش رویال اعلام کرد و در فصل دوم این مسابقات شاهد تغییر استراتژی‌هایی خواهیم بود.

در فصل قبلی این مسابقات جوایز برترین‌های این مسابقات دقیقا 1 میلیون دلار بود اما در این فصل این مقدار افرایش یافته است. شرکت سوپرسل در مورد جوایز این سری از مسابقات که در توکیو برگزار میشوند اطلاعات دقیقی منتشر نکرده است و تنها توضیحی که در مورد این موضوع در دست است بالا رفتن مقدار جایزه نسبت به فصل اول این مسابقات است و گفته شده که جوایز این مسابقات با فروش آیتم‌های بازی و همکاری ها و اسپاسنرها تامین میشود.

در فصل قبلی این مسابقات گرچه شاهد گزارش‌های قابل قبولی بودیم اما شرکت سوپرسل در این فصل از مسابقات قصد ایجاد تغییراتی در این زمینه دارد و ظاهرا قرار است که گزارش مسابقات در توییچ استریم شوند چراکه بعضی کاربران از نبود گزارش این مسابقات در توییچ ناراضی بوده‌اند.

در هفته گذشته سوپرسل اعلام کرد که برای رسیدن به مرحله اصلی از مرحله انتخابی بازیکنان باید 20 برد در بازی‌های خود تا استیج بعدی به دست بیاورند و بازیکنان حاضر در مناطق آمریکای شمالی و آمریکای لاتین و اروپا باید در ریجن غرب ثبت نام کنند و این بدین معنا است که در فصل دوم لیگ کلش رویال شاهد حضور تیم‌های کمتری خواهیم بود.

مطلب قبلی بهترین دک‌های کلاسیک کلش رویال
مطلب بعدی کارت های بازی کلش رویال را بیشتر بشناسید
Print
719 رتبه بندی این مطلب:
4/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x